Тема: Вязание
Показать сообщение отдельно
Старый 12.03.2018, 14:45   #2943
Tat_Nikol
Местный
 
Аватар для Tat_Nikol
 
Регистрация: 09.11.2016
Адрес: Дніпро
Сообщений: 495
Сказал(а) спасибо: 2,829
Поблагодарили 3,763 раз(а) в 473 сообщениях
Tat_Nikol has a reputation beyond reputeTat_Nikol has a reputation beyond reputeTat_Nikol has a reputation beyond reputeTat_Nikol has a reputation beyond reputeTat_Nikol has a reputation beyond reputeTat_Nikol has a reputation beyond reputeTat_Nikol has a reputation beyond reputeTat_Nikol has a reputation beyond reputeTat_Nikol has a reputation beyond reputeTat_Nikol has a reputation beyond reputeTat_Nikol has a reputation beyond repute
По умолчанию Re: Вязание

Цитата:
Сообщение от natabu Посмотреть сообщение
... Вижу, как люди вяжут из хлопка, льна, вискозы. А достоинств этой пряжи не описывают почему-то.
Я на себе не в"язала років 30... Але своїм дівчаткам доці, невісткам та онукам - багато.
Тут, в селі, стала себе любити, свою Хвігуру, або пряжу почала використовувати італійську, яка і на повненьких тримає форму трикотажних виробів.
Я обожнюю мерсеризований хлопок - але ТІЛЬКИ для парасольок-скатертин-серветок. Одяг виглядає гарно, але довго сохне, дуже збігається після прання. Трохи поносила та подарувала родичам.


Льон дуже подобається, використовувала різних виробниів, із добавками ще не пробувала.
Віскоза - тричі ОВВА! дуже тягнеться після прання, на 2-3 розміри вироб стає більше. Шальки - нормально, навіть кофтинка одна розтягнулася не критично.
Але то все ТАКЕ! Я за радянщину багато ниточок випробувала, якість була різна, найбільше розчарування моє - перший італійський шовк, дуже гарний, приємний, але страшенно ЛІНЮЧИЙ!!! Вода після прання була реально темно-бузкова...
Tat_Nikol вне форума   Ответить с цитированием
8 пользователя(ей) сказали cпасибо:
Inga1 (12.03.2018), Marta (13.03.2018), natabu (12.03.2018), paraska (12.03.2018), Pixie (12.03.2018), Zaja (14.03.2018), восторг (13.03.2018), РыжийЛенчик (12.03.2018)