Показать сообщение отдельно
Старый 17.09.2014, 13:21   #1
Angelique
Местный
 
Аватар для Angelique
 
Регистрация: 31.03.2013
Адрес: Львів
Сообщений: 2,525
Сказал(а) спасибо: 14,930
Поблагодарили 13,015 раз(а) в 2,779 сообщениях
Angelique has a reputation beyond reputeAngelique has a reputation beyond reputeAngelique has a reputation beyond reputeAngelique has a reputation beyond reputeAngelique has a reputation beyond reputeAngelique has a reputation beyond reputeAngelique has a reputation beyond reputeAngelique has a reputation beyond reputeAngelique has a reputation beyond reputeAngelique has a reputation beyond reputeAngelique has a reputation beyond repute
По умолчанию Палісадник для мами)

Прошу допомоги в оформленні декоративного і умовно-безпроблемного палісадника біля маминого будинку.
Вихідні умови і побажання: світле, практично безвітряне місце перед будинком (південний схід), чорнозем. Мама хоче, щоб посадок було небагато, "будь-що, тільки б гарно було весь сезон". Якщо кущі-дерева, то не вищі 2-2,5 м, "гарно для людей і не тяжко для мене".

На жаль, фото не маю, ми не живемо разом, а їхати все садити-пересаджувати я планую тижні через два.
З рослин там вже є бузок і клематис, які категорично не будуть пересаджуватися. Все інше (гортензії рожеві (2 шт), хости, страусники, примули, чистець, бересклет, самшит, фізостегія...) - або пересадка, або геть.
Мама точно хоче 1-2-3 юкки нитчасті, я точно хочу 1-2-3 хвойних і 1-2 грунтопокривні троянди. Щодо інших рослин, то у мене багато всякого, і квітучого, і декоративнолистяного, чим можна поділитися з мамочкою)) Тільки от з ідеями щось дуже туго(((((
Ще, мабуть, буде доріжка, як на "схемі" (поки що її нема, тому варіанти розглядатимуться).
Буду вдячна за поради та хоч загальні ідеї...
__________________
Будинок купила, дітей народила... Час зайнятися Садом!))
Я - Таня
Angelique вне форума