Показать сообщение отдельно
Старый 04.08.2018, 22:25   #1010
Pixie
Местный
 
Аватар для Pixie
 
Регистрация: 09.03.2016
Адрес: Черкаси-Мліїв
Сообщений: 1,451
Сказал(а) спасибо: 2,974
Поблагодарили 8,781 раз(а) в 1,283 сообщениях
Pixie has a reputation beyond reputePixie has a reputation beyond reputePixie has a reputation beyond reputePixie has a reputation beyond reputePixie has a reputation beyond reputePixie has a reputation beyond reputePixie has a reputation beyond reputePixie has a reputation beyond reputePixie has a reputation beyond reputePixie has a reputation beyond reputePixie has a reputation beyond repute
По умолчанию Re: Яблоня(сорта и агротехника)

А мені допоможіть взнати сорти Старі, підозрюю що популярні, але я в яблуках зовсім баран і крім голдена і білого наливу нікого не знаю
Одне дууууже сочне, і м'якоть біла-біла, іноді з рожевим відтінком навіть. Те що і на фото з білим. Пробувала гуглить, наче візуально схоже Коричне полосате, але я зовсім не впевнена. А глянула вище відео про Малиновку - і на неї схоже. Коротше, хелп!

А друге в стиглості повністю червоне, м'якуш більш плотний, дещо зеленуватий чи жовтуватий. Це не Слава?


---------- Post added at 22:25 ---------- Previous post was at 22:09 ----------

слухайте, я перечитала попередню сторінку, схоже таки на малиновку наче в мене. Білосніжне під шкіркою, іноді з розовинкою в середині, дуже ароматне. М'якуш рихлуватий, я б навіть десь порівняла із серединкою кавуна - прямо відчувається текстура на язиці таким розсипом крупинок.
Не лежить взагалі, стає зовсім м'яким. Легко б'ється, занадто легко. Але дуже смачне і пахуче, за що йому можна вибачити таку ранимість і швидке псування. Надзвичайно сочне. Смак кисло-солодкий.

Можу зробити ще фото завтра. І якщо опізнаєте як Малинівку - можу нарізати без проблем черенків усім бажаючим. Тільки навчите мене як
__________________
Аня я і не викайте мені
The best time to plant a tree was 20 years ago. The second best time is right now.
Pixie вне форума   Ответить с цитированием
4 пользователя(ей) сказали cпасибо:
Irenyar (14.08.2018), NataS (04.09.2018), Senpolia (06.08.2018), Zaja (05.08.2018)