Показать сообщение отдельно
Старый 29.03.2010, 18:02   #77
MixaP
Местный
 
Аватар для MixaP
 
Регистрация: 01.03.2010
Адрес: Баришівка Київщина
Сообщений: 1,159
Сказал(а) спасибо: 4,895
Поблагодарили 7,131 раз(а) в 926 сообщениях
MixaP has a reputation beyond reputeMixaP has a reputation beyond reputeMixaP has a reputation beyond reputeMixaP has a reputation beyond reputeMixaP has a reputation beyond reputeMixaP has a reputation beyond reputeMixaP has a reputation beyond reputeMixaP has a reputation beyond reputeMixaP has a reputation beyond reputeMixaP has a reputation beyond reputeMixaP has a reputation beyond repute
По умолчанию

Я прикупив у неділю на базарі ЧЕРНЫЙ ЖЕМЧУГ (якщо не обманули), читав - в основному хвалять. Чому ''в основному'' - ягода не має аромату чи смаку. Хіба так буває? І ще: одні пишуть, що вразлива до борошнистої роси, а інші категоричні, поряд інші сорти хворіють, а ЖЕМЧУГ - ні.
Я перепробував багато сортів смородини. З усіх я зупинився на СЮЇТІ КИЇВСЬКІЙ, вона рання і урожайна, а гілки в ягодах - ніби качани чорної кукурудзи. Влітку сфотографую. Селеченська високоросла і трохи навіть солодка, але значно відстає по урожайності від СЮЇТИ і сорту трохи пізнішого строку достигання САНЮТА.
Майже солодка сорту Ювілейна Копаня, ми її враз об'їдаємо, але погано росте, ягід мало. Може не для піщаних ґрунтів?
Формуйте кущ з 3-4 гілок + 3-4 минулорічних пагінця + догляд (полив, підживлення) і будь-який сорт Вас дивуватиме. Бажано садити в притінених місцях: за хатою, за сараєм, під парканом, між яблунями.
MixaP вне форума   Ответить с цитированием
4 пользователя(ей) сказали cпасибо:
Gusenitsa (30.10.2014), Нина (01.04.2010), ОльгаАл (30.07.2013), Т-150 (26.02.2015)