Показать сообщение отдельно
Старый 14.01.2018, 23:30   #109
Pixie
Местный
 
Аватар для Pixie
 
Регистрация: 09.03.2016
Адрес: Черкаси-Мліїв
Сообщений: 1,451
Сказал(а) спасибо: 2,974
Поблагодарили 8,781 раз(а) в 1,283 сообщениях
Pixie has a reputation beyond reputePixie has a reputation beyond reputePixie has a reputation beyond reputePixie has a reputation beyond reputePixie has a reputation beyond reputePixie has a reputation beyond reputePixie has a reputation beyond reputePixie has a reputation beyond reputePixie has a reputation beyond reputePixie has a reputation beyond reputePixie has a reputation beyond repute
По умолчанию Re: Как выбрать бензопилу? Советы. Рекомендации

Цитата:
Сообщение от Iris_ka Посмотреть сообщение
Посоветуйте мне маленькую, но хорошую электропилу для себя. Очень часто режу ветки, как то хочется облегчить себе жизнь. Еще одно из условий, что бы она была простой в использовании.
якщо гілки не товсті (ну типу не на дрова колоди пилять, десь до 15-20 см деревина) то я б для себе взяла не ланцюгову пилку, а сабельну. У нас є обидві, і обидві електро. То сабельною я не тільки старий сад вирізаю, а і трошки намагалась майструвати. Вона легка (відносно) і не така небезпечна. В принципі, нею ми спилювали черешню десь під 40 см у діаметрі, але пиляв чоловік і в кілька заходів, тому вона здатна і на більше, але уже доведеться потрудитись. А от до ланцюгової я і не підходжу, та і чоловік забороняє.
У нас така.

Полотна на них є дуже різні, і по довжині і по призначенню. Цією ж пилкою пиляли і металеві труби товсті від старої системи опалення, і дошки з гвіздками. Вона звісно трохи повільніша у роботі, ніж ланцюгова, але повторюсь - безпечніша, ну і звісно набагато краще для точних робіт.
__________________
Аня я і не викайте мені
The best time to plant a tree was 20 years ago. The second best time is right now.
Pixie вне форума   Ответить с цитированием
5 пользователя(ей) сказали cпасибо:
Amator (15.01.2018), MArilka (15.01.2018), Zaja (21.01.2018), Елка (15.01.2018), Нина (15.01.2018)