Показать сообщение отдельно
Старый 04.02.2013, 19:52   #43
Николай Иванович
Увлеченный
 
Аватар для Николай Иванович
 
Регистрация: 23.01.2012
Адрес: львів
Сообщений: 283
Сказал(а) спасибо: 300
Поблагодарили 2,513 раз(а) в 247 сообщениях
Николай Иванович has a reputation beyond reputeНиколай Иванович has a reputation beyond reputeНиколай Иванович has a reputation beyond reputeНиколай Иванович has a reputation beyond reputeНиколай Иванович has a reputation beyond reputeНиколай Иванович has a reputation beyond reputeНиколай Иванович has a reputation beyond reputeНиколай Иванович has a reputation beyond reputeНиколай Иванович has a reputation beyond reputeНиколай Иванович has a reputation beyond reputeНиколай Иванович has a reputation beyond repute
По умолчанию Re: Ось я став садівником ))

І ще виставлю на огляд і критику дві своїх композиції - на вихідних зробив проекти для оформлення внутрішніх двориків біля саун. Задача була зробити все максимально дешево й просто в догляді (щоденний догляд покладено буде на банщиків, садівник туди заглядатиме не дуже часто ). Обидві композиції орієнтовані на схід, з заходу й півночі закриті суцільним парканом, з півдня сонце тільки до обіду, а то й менше.
Перша - фінська:

Перелік рослин зліва направо:
Пухиреплідник калинолистий "Діаболо"
Ялівець віргінський "Blue Arrow"
Ялівець середній "Олд Голд"
Ялівець середній зв.
Партеноциссус або хміль (мені подобається другий варіант)
Лапчатка кущова з рожевими або білими квітами
Береза бородавчаста
два кущі чорниці високої (якщо пошкодують на неї гроші - тоді магонія падуболиста)
В куті під березою - засипка темною корою

Друга - римська:

Іриси бородаті видові
Юкка
Лаванда (остання буде не такою гарною, як на сонці, але в нас вже ростуть в затінку в інших місцях - терпимий вигляд )
Хоста "Хадспен Блю", або подібна
Туя східна 2 шт(дешево Я би стрижений ялівець чи ялину посадив краще посадив)
Ще дві хости з сизим восковим і жовтим листям (є свої, сорт не знаю)
Іриси видові біло-голубі
Плющ звичайний
Рододендрон
Міскантус "Стрікта"
Форзиція
Поміж плиткою доріжки - живучка
__________________
Не біда, коли чорний хліб,
Біда, коли душа чорна...
Николай Иванович вне форума