Показать сообщение отдельно
Старый 20.06.2018, 23:43   #373
Natalinda
Местный
 
Аватар для Natalinda
 
Регистрация: 14.06.2015
Адрес: Тернопільський р-н
Сообщений: 815
Сказал(а) спасибо: 5,223
Поблагодарили 3,833 раз(а) в 690 сообщениях
Natalinda has a reputation beyond reputeNatalinda has a reputation beyond reputeNatalinda has a reputation beyond reputeNatalinda has a reputation beyond reputeNatalinda has a reputation beyond reputeNatalinda has a reputation beyond reputeNatalinda has a reputation beyond reputeNatalinda has a reputation beyond reputeNatalinda has a reputation beyond reputeNatalinda has a reputation beyond reputeNatalinda has a reputation beyond repute
По умолчанию Re: Продам мeд та пилок

Нарешті я з нормальним інтернетом і з компютером. Дуже вибачаюся що невідписувала довго. Були на пасіці, а це так далеко від цивілізації, що не передати.
Anneko вам відправила в понеділок, ви вже й отримали, щоно глянула. Ніяк не могла написати номер відразувибачаюся.
NataliK також відправила в понеділок. пишу номер в приват.

восторг досушився ваш пилок, завтра відправлю.
Aliona продублюйте будь ласка адресу, бо випадково видалила ваш лист

Цитата:
Сообщение от Садовница Посмотреть сообщение
Мне с акацией светлую баночку за 65 грн. А с липовым темную тогда тоже за 65грн. К моему заказу. Если можно подождать все и потом одной посылкой отправить. Спасибо.
Світлого пилочку зараз немає, буде пізніше з іншої пасіки, коли відцвіте липа. З липовим буде поки невідомо який колір, але швидше за все світлий, в тих місцях де липа - фацелії немає. Відпишіться чи відкласти вам темний пилок з акцією

Цитата:
Сообщение от Еена Посмотреть сообщение
Зарезервируйте за мной, пожалуйста, баночку пыльцы консервированной 250г ассорти на акации к моему будущему заказу.
відклала

Цитата:
Сообщение от Tess Посмотреть сообщение
Наталочка, я опять про пыльцу
К моим 300г сделайте еще отдельный пакетик 100г и тоже разноцветную, чтобы с разных травок пыльца попала, только без подсолнечника
Ваш досушився сьогодні. Постараюся завтра відправити

Цитата:
Сообщение от Onorina Посмотреть сообщение
Доброго дня! Замовляю 2 баночки по 200 мл медку з пилком фацелії і маку. Номер картки. Прохання відправляти до 27 червня. Якщо не встигнете, то після 15 липня. Дякую.
Пишу номер картки. Завтра можу відправити.

Цитата:
Сообщение от NataS Посмотреть сообщение
Наталочка, мені запишить пилок з медом
з фацелії та маку та звичайний , а коли буде з липовим медом, додасте ще його.Все по одній баночці по 65 грн.(всього 3 баночки)
І ще свіжий пилок - 300 грам — по 25 грн.
Ще почекаю, може буде мед з домішками фацелієї, так він мені сподобався.
Те , що вже є, можу оплатити зараз.Дякую.
Зараз є лише пилок з фацелією та маком. відкладаю. Світленький буде пізніше, і з акацією і з липою. Записала собі.
__________________
Я, Наталка, на "ти"
_____________________________
І все на світі треба пережити,
І кожен фініш – це, по суті, старт...

Л.Костенко
Моє життя
https://instagram.com/magiamedy?igshid=1vi7iq75l4h0l
Natalinda вне форума  
3 пользователя(ей) сказали cпасибо:
Aliona (24.06.2018), NataS (20.06.2018), Еена (21.06.2018)