Показать сообщение отдельно
Старый 02.03.2019, 18:19   #1763
Pixie
Местный
 
Аватар для Pixie
 
Регистрация: 09.03.2016
Адрес: Черкаси-Мліїв
Сообщений: 1,451
Сказал(а) спасибо: 2,974
Поблагодарили 8,781 раз(а) в 1,283 сообщениях
Pixie has a reputation beyond reputePixie has a reputation beyond reputePixie has a reputation beyond reputePixie has a reputation beyond reputePixie has a reputation beyond reputePixie has a reputation beyond reputePixie has a reputation beyond reputePixie has a reputation beyond reputePixie has a reputation beyond reputePixie has a reputation beyond reputePixie has a reputation beyond repute
По умолчанию Re: Уничтожение сорняков

Я б зробила так: зараз все, що зійде у березні гербіцидом універсальним раз - приб'єте багаторічні і перші сходи однорічних. Ефект від гліфовіту буде десь через 2 тижні. Потім дати ще кілька тижнів щоб полізли нові сходи із насіння однолітніх і повилазило те, що не убилося у багаторічних. І знову раундапом. І так до осені. Головне - не давати однолітнім перецвісти і знову скинути нове насіння.

Влітку сіяти сидерати я особисто більше не буду, у мене більше 20 соток, я не можу забезпечити їм необхідний для сходів рівень вологи. В сухій землі і спеці вони просто не будуть сходити, а те що зійде швидко здохне. Це грядочку метр на три можна сидератами влітку сіяти, а не цілину. Тим більше самі кажете земля як бетон.

Я б воювала з бур'янами десь до кінця серпня-початку вересня, а от тоді все переорать. Трактором, звісно, у вас цілина, і як я з опису розумію, не дуже сипучий грунт. Нащо гвалтувати культиватор. Перед оранкою за 2-3 тижні фінально гербіцидом пройтись обов'язково. І уже тоді сидерати.
І до речі, саджанці краще восени садити, ніж навесні. Вірніше можна і під весну звісно, але восени дійсно краще. Плюс ви даєте собі можливість окультурити землю.
Я два роки довбалась з цілиною. Повірте, на виораній землі значно легше працювати. Навіть через 2 роки після переорювання є відчутна різниця де копати яму, там де оралось у 17 році, чи там де не оралось ніколи. Сьогодні якраз копала 2 ями на цілині, зламала дорогу лопату і ледь жива приповзла.
І так, якщо сусідні ділянки не зайняті, то не садіть прямо біля межі поки що нічого, щоб мати можливість там періодично проходитись з гербіцидом, коли звідти насіється, і при цьому не морочитись із прикриванням цінних рослин.

Це моя особиста думка, із поправкою на багато допущених власних помилок, неприємний досвід і розчарування Дуже багато сил, та і грошей, було витрачено даремно. При тому що я з самого початку не цуралася гербіцидів, бо не хочу розтягувати процесс очищення ділянки до пенсії.

Оффтоп: І ще порада з власного досвіду - заведіть собі школку для рослин на дорощування і туди садіть поки що багаторічники. Гризу собі лікті, що так не зробила з першого року, бо ремонти-паркани-робочі топчуться. Так би уже зараз пересаджувала на постійні місця красиві рослини, а тепер іще 5 років чекать поки воно все підросте
__________________
Аня я і не викайте мені
The best time to plant a tree was 20 years ago. The second best time is right now.

Последний раз редактировалось Pixie; 02.03.2019 в 18:26.
Pixie вне форума   Ответить с цитированием
Пользователь сказал cпасибо:
Таня1985 (02.03.2019)