Показать сообщение отдельно
Старый 31.12.2020, 09:06   #78
NaLiKa
Местный
 
Регистрация: 20.03.2018
Адрес: Чернигов
Сообщений: 699
Сказал(а) спасибо: 4,347
Поблагодарили 1,783 раз(а) в 474 сообщениях
NaLiKa has a brilliant futureNaLiKa has a brilliant futureNaLiKa has a brilliant futureNaLiKa has a brilliant futureNaLiKa has a brilliant futureNaLiKa has a brilliant futureNaLiKa has a brilliant futureNaLiKa has a brilliant futureNaLiKa has a brilliant futureNaLiKa has a brilliant futureNaLiKa has a brilliant future
По умолчанию Re: хата в Новосілці

marchello, "я вам не скажу за всю Одессу", але ми в Чернігові коли оформляли будівельний паспорт ніякого проекту для цього потрібно не було. По суті, від нас хотіли, щоб ми в масштабі на прямокутнику нашої ділянки позначили всі будівлі, теж тупо прямокутниками. Ви раніше показували приблизний план того, що збираєтесь будувати, так от десь так будівельний паспотр і виглядає. Тільки без септиків, наметів і т.п., тільки капітальні будівлі на фундаменті. Мають значення відстані. По пожежним нормам відстань між двома сусідніми житловими будинками має бути не менше 8 метрів. В нас сусідів поки що немає, тому ми повинні були відступити від межі 4,5 метри. Якщо є сусіди, то можна за домовленністю відступити менше, там пишеться якась заява і додається до будпаспорту, детально про це не знаю.

Повідомлення про початок будівельних робіт Вас ні до чого не зобов'язує, але в нас після його подачі приїжджав інспектор, дивився, чи не збудували ми чогось ДО подачі повідомлення. Якщо б так - впаяли б штраф за самобудову. Ну а після подачі повідомлення будуйтесь хоч 10 років, це вже Ваша справа.
__________________
Я Наташа
NaLiKa вне форума  
4 пользователя(ей) сказали cпасибо:
marchello (31.12.2020), Tat_Nikol (31.12.2020), Нина (31.12.2020), язичник (31.12.2020)