Показать сообщение отдельно
Старый 01.12.2020, 16:12   #27
marchello
Освоившийся
 
Регистрация: 01.06.2016
Адрес: Львів
Сообщений: 90
Сказал(а) спасибо: 49
Поблагодарили 163 раз(а) в 48 сообщениях
marchello has a spectacular aura aboutmarchello has a spectacular aura about
По умолчанию Re: хата в Новосілці

Замовив 6 кубів щебню, ціна з доставкою до мене 5.5 тис. грн. Доставка за дві ходки, бо м'яка земля і щоб важча машина не загрузла. Домовився з водієм, щоб помалу висипав і їхав, бо тоді не потрібно ще викликати грейдер. Точно все одно не вийшло б, тому потім ще розсував ногами. Потрібно буде ще так само 3-4 рази по 6 кубів щоб покрити шмат грунтової дороги до моєї ділянки... Ці витрати всі на мені, бо ніхто більше там поки що не живе. А вже на самій ділянці мабуть також треба буде 3-4 рази по 6 кубів... Не дуже дешево, але вже як є. Розглядаю це як інвестиції на майбутнє.



---------- Post added at 04:12 PM ---------- Previous post was at 03:58 PM ----------

Цитата:
Сообщение от язичник Посмотреть сообщение
Хочеш змінити свій світ на краще- шукаєш можливості. Хочеш взад- шукаєш причини. Це не я- це японці зі свого національного досвіду. Мабуть більше себе люблять і рідше ходять до аптеки. Ну повністю не вимивається хімія з посуду і білизни. А потім лікарі не можуть знайти причини ослаблення організму. Все просто як у першому класі
Розкажіть будь ласка, як ви обходитеся без прального порошку автомат. Перете білизну вручну господарським милом чи якось інакше? Питаю з цікавості а не щоб отримати пораду, бо чесно кажучи навряд чи буду відмовлятися від пральки.
marchello вне форума