Показать сообщение отдельно
Старый 27.11.2020, 20:16   #20
marchello
Освоившийся
 
Регистрация: 01.06.2016
Адрес: Львів
Сообщений: 90
Сказал(а) спасибо: 49
Поблагодарили 163 раз(а) в 48 сообщениях
marchello has a spectacular aura aboutmarchello has a spectacular aura about
По умолчанию Re: хата в Новосілці

Сьогодні встановив межі з геодезистами. Виявилося, що одним кутом ділянка стоїть на грунтовій дорозі, котра вже активно використовується місцевими жителями. Варіант перемістити дорогу трохи далі - насправді не дуже варіант, бо одразу ж за дорогою стоїть стовп межі сусудньої ділянки. Питаю геодезистів - як же так, а вони кажуть що межі часто заходять одна на одну, перетинають існуючі дороги, це все займає час але при бажанні можна вирішувати; 15 років не існувало карти land.gov.ua, лише потім почали впорядковувати за допомогою gps.

Подумав трохи, мені тут жити, не буду піднімати шум, встановив межу щоб не чіпати дорогу... В результаті моя земля довжиною 2,5 метри і шириною щонайменше метрів 4 умовно йдуть на благоустрій села... )))






Далі квест з морським контейнером. Завтра він повинен вирушити до мене через пів країни (так суттєво дешевше). В транспорту нема маніпулятора, тому знайшов самостійно. Точну годину прибуття поки що ніхто не знає, тому домовилися завчасно з маніпулятором що зідзвонюся з транспортом поки він в дорозі. Підготувати місце встановлення не встигаю, тому маніпулятор буде вивантажувати контейнер на землю як є, виберу місце де рівніше.

Далі подивився скільки всього буде потрібно привозити надалі, на тижні шукатиму автопричеп для купівлі, інакше за кожну доставку потрібно буде платити. В мене прикольна відстань - від кожного найближчого міста до мене 18 км. Для дрібніших речей в мене зверху експедиційний багажник, але мішок піску туди піднімати/знімати не варіант.

З причепом поїду купувати пісок, гравій, геотекстиль, тротуарну плитку, блоки фбс для фундаменту під контейнер - сподіваюся що за тиждень чи два з контейнером нічого не трапиться на голій землі. Причеп поки що буду тримати на платній стоянці біля квартири, гаража нема.

Последний раз редактировалось marchello; 28.11.2020 в 00:26.
marchello вне форума  
6 пользователя(ей) сказали cпасибо:
Druida (28.11.2020), Елена на даче (29.11.2020), Елка (10.01.2021), Ирина Винницкая (24.12.2020), Нина (28.11.2020), РыжийЛенчик (28.11.2020)