Показать сообщение отдельно
Старый 27.11.2020, 17:28   #19
marchello
Освоившийся
 
Регистрация: 01.06.2016
Адрес: Львів
Сообщений: 90
Сказал(а) спасибо: 49
Поблагодарили 163 раз(а) в 48 сообщениях
marchello has a spectacular aura aboutmarchello has a spectacular aura about
По умолчанию Re: хата в Новосілці

Оформлюю онлайн заявку на під'єднання до електромережі.
З документів які потрібно зробити:
Цитата:
1) Ситуаційний план та викопіювання з топографо-геодезичного плану в масштабі 1:2000 із зазначенням місця розташування об'єкта (об'єктів) Замовника, земельної ділянки Замовника або прогнозної точки приєднання (для об'єктів, які приєднуються до електричних мереж уперше).

2) ТЕО (за наявності)
1) повинно бути на сайті держземкадастру;
2) поки що не знаю що це таке.
Ну і в примітках сказано, що потрібен будівельний паспорт. Він є, на минулого власника. Звісно, після його перегляду зрозумів, що буде все будуватися зовсім інакше. Сподіваюся, для підключення його буде достатньо, хоч і буду переробляти пізніше. По суті, мені потрібен на ділянці стовп з лічильником у скриньці, куди я буду під'єднуватися при потребі довгою переноскою-продовжувачем.

BARBACYCA, NaLiKa коментарі цінні, дякую. Якоїсь нетерплячки особливої нема. Просто стараємося дотримуватися карантинних обмежень і тому хочеться облаштувати власну територію для відпочинку. Для тимчасового проживання влітку підійде з натяжкою і будівельний вагончик, який потім можна буде продати (а може й ні, самому знадобиться навіть коли буде постійний будинок). Кухню... це складніше, мабуть можна буде облаштувати в великому наметі типу військового.
marchello вне форума  
4 пользователя(ей) сказали cпасибо:
BARBACYCA (27.11.2020), Елена на даче (29.11.2020), Елка (10.01.2021), Нина (27.11.2020)