Тема: Из жизни)
Показать сообщение отдельно
Старый 04.10.2019, 13:14   #1718
Olga Energizer
Местный
 
Аватар для Olga Energizer
 
Регистрация: 11.05.2010
Адрес: Запорожье
Сообщений: 3,976
Сказал(а) спасибо: 7,536
Поблагодарили 10,598 раз(а) в 2,582 сообщениях
Olga Energizer has a reputation beyond reputeOlga Energizer has a reputation beyond reputeOlga Energizer has a reputation beyond reputeOlga Energizer has a reputation beyond reputeOlga Energizer has a reputation beyond reputeOlga Energizer has a reputation beyond reputeOlga Energizer has a reputation beyond reputeOlga Energizer has a reputation beyond reputeOlga Energizer has a reputation beyond reputeOlga Energizer has a reputation beyond reputeOlga Energizer has a reputation beyond repute
По умолчанию Re: Из жизни)

є в мене талановита подруга в якої дуже гарний смак і дар натрапити на відпочинку на якусь барахолку і привозити ну дуже файні і доречні знахідки.
а окрім всьго іншого вона веде ФБ акаунт свого магазина з чудовою канцелярією і деякою побутовою технікою втч.

і ось зараз вона в Іспанії і пише чудові репортажі - бо талант - то талант в усьому-)))

а в нас зламався чайник на роботі - ну ми такі люди, що поперше ідемо до своїх - тобто я пишу на акаунт магазину - "здрасьте, продайте єлектрочайник", і все - йду працювати - бо робота сама себе не зробить, а моя проблема купити чайник - стала чиєюсь проблемою продати чайник, і за роботою геть забуваю про той чай взагалі.

а ввечері отримую повідомлення від подруги - Олю чайників нема - ((( - щоя думаю ? шо все пропало, подруга зламалася і чудовий дар кинув її - бо як це в Іспанії і нема жодного магічного чайника для привезти в Україну ...

і лише сьогодні зранку, заварюючи собі на роботі каву в мікрохвильовці - я зрозуміла шо то подруга сплутала акаунти і відповідь була - що в магазині чайників нема, в Запоріжжі, продати нам в офіс ...

отакої. чекаю на повернення подруги - подивитися чи є таки чайники в Іспанії.

Последний раз редактировалось Olga Energizer; 04.10.2019 в 13:23.
Olga Energizer вне форума   Ответить с цитированием
5 пользователя(ей) сказали cпасибо:
kravconok (07.10.2019), Lemurka (19.11.2019), Lusenka (04.10.2019), steelbeast (10.10.2019), Гизбрехт (07.10.2019)