Показать сообщение отдельно
Старый 07.06.2017, 17:41   #53
Kalina
Местный
 
Аватар для Kalina
 
Регистрация: 19.12.2011
Адрес: Київ, Фастівський р-н
Сообщений: 2,765
Сказал(а) спасибо: 10,420
Поблагодарили 15,127 раз(а) в 2,620 сообщениях
Kalina has a reputation beyond reputeKalina has a reputation beyond reputeKalina has a reputation beyond reputeKalina has a reputation beyond reputeKalina has a reputation beyond reputeKalina has a reputation beyond reputeKalina has a reputation beyond reputeKalina has a reputation beyond reputeKalina has a reputation beyond reputeKalina has a reputation beyond reputeKalina has a reputation beyond repute
По умолчанию Re: Мой треугольный участок.

Цитата:
Сообщение от Думочка Посмотреть сообщение
А что значит нормы? Я не могу сделать гардеробную по своим размерам?
Другое дело эргономика и удобство - от этого и плясать.
У меня, например, в гардеробной слева и справа шкафы глубиной 60 см, и проход между тоже 60 см. Очень удобно.
Де я написала що це норми по гардеробним? Параметри, що привела є доцільними і класичними з ергономіки. Якщо Вам зручно робіть і 60 і 80 см.
А от підсобні приміщення нормуються. Глибина тамбуру 1,40 м, ширина - ширина дверей+150 мм простінки збоку. Кухні - не менше 1,8 м ширина, передпокою - 1,5 м, коридори 1,10. І т.д. і т.п.
Я вказала на ті помилки що побачила на перший погляд. А про вентканали... В 90-ті роки зустрічалися самобудови навіть без сходів на другий поверх...

---------- Post added at 17:41 ---------- Previous post was at 17:38 ----------

Цитата:
Сообщение от Таня1985 Посмотреть сообщение
Дякую, Kalina, цим чоловік займаеться. Він продумує усі ці технічні питання. З приводу сходів так само він. Він їх робитиме і має усе продумати
Ну тоді Він повинен зріднитися з вищевказаним ДБН-ом))) (хоча може він будівельник, а я тут розпинаюся )
__________________
Наталі_я
Kalina вне форума   Ответить с цитированием
2 пользователя(ей) сказали cпасибо:
Кошка Ш. (07.06.2017), Фиорентинка (08.06.2017)