Показать сообщение отдельно
Старый 24.05.2010, 00:08   #3
трохи снігу
Местный
 
Аватар для трохи снігу
 
Регистрация: 30.09.2009
Адрес: чортків
Сообщений: 562
Сказал(а) спасибо: 6
Поблагодарили 2,066 раз(а) в 418 сообщениях
трохи снігу has a reputation beyond reputeтрохи снігу has a reputation beyond reputeтрохи снігу has a reputation beyond reputeтрохи снігу has a reputation beyond reputeтрохи снігу has a reputation beyond reputeтрохи снігу has a reputation beyond reputeтрохи снігу has a reputation beyond reputeтрохи снігу has a reputation beyond reputeтрохи снігу has a reputation beyond reputeтрохи снігу has a reputation beyond reputeтрохи снігу has a reputation beyond repute
По умолчанию

в удольфіанство я навернувся ще до того як почав планувати цю гірку

тож вийшла вона не так "альпійською" як "удольфіанською"

від газону рослини відгороджені камінням, газон стрижуть не коли потрібно а коли виходить, тому цього року довелося акуратно пройтися пульверизатором з протизлаковим гербіцидом - інакше сіянців було б не позбутися.

грунтопокривні а не хвойні я вибрав принципово - я не люблю "відполірованих" композицій, для мене важливі постійні зміни.

якщо брати "по площі" то найбільше тут очитків ( десь з двадцять сортів та видів), чебреців та acinos-у.

рокарію немає ще 2-років, тож проблем з "лисінням" наразі немає. проблемні місця - FESTUCA punctoria почала справді активно "лисіти", PENSTEMON x mexicale 'Sunburst Ruby' ( утворював розкішний дует з гейхерою, це було чи не основна минулорічна "фішка") та LYSIMACHIA atropurpurea [Beaujolais] не пережили зиму. DESCHAMPSIA caespitosa довелося забрати самому ( півтораметровий злак - це все-таки на межі фолу), посадив на її місце міскантус "адажіо" і тепер буду чекати коли він років через три нарешті виросте.

трохи снігу вне форума  
2 пользователя(ей) сказали cпасибо:
MariaNosal (04.05.2012), Oksanka (05.09.2012)