Показать сообщение отдельно
Старый 30.03.2018, 19:49   #1003
Pixie
Местный
 
Аватар для Pixie
 
Регистрация: 09.03.2016
Адрес: Черкаси-Мліїв
Сообщений: 1,451
Сказал(а) спасибо: 2,974
Поблагодарили 8,781 раз(а) в 1,283 сообщениях
Pixie has a reputation beyond reputePixie has a reputation beyond reputePixie has a reputation beyond reputePixie has a reputation beyond reputePixie has a reputation beyond reputePixie has a reputation beyond reputePixie has a reputation beyond reputePixie has a reputation beyond reputePixie has a reputation beyond reputePixie has a reputation beyond reputePixie has a reputation beyond repute
По умолчанию Re: Собака в саду(2)

обоже, хазяїна розстрілять((((( скотина бездушна.

Ви можете для заспокоєння власного помити підошви взуття розчином хлорки, а ідеально - обдати паром, якщо є пароочисник.
Але мабуть, ваш чоловік правий, у вашої собаки є імунітет і він працює. Бо це ви зараз знаєте що стояли поруч з ентерітним цуценям, а скільки разів ви проходили по землі, по якій бігали хворі собаки і без зайвих думок приходили додому?

А мені що казати, у мене пів-двору в ентеріті після нашої Денічки, тому я за перші пів-року з собаками на кожен їх чих і опущені вушки впадала в паніку і закидалась заспокійливими. А не дай бог проносило їх - то все, сльози і істерика. Зараз трошки заспокоїлась, дивлюсь що дійсно імунітет у них сильний, т-т-т. Уже навіть дозволяю ходити в ту частину двору, де земля заражена була.
__________________
Аня я і не викайте мені
The best time to plant a tree was 20 years ago. The second best time is right now.
Pixie вне форума   Ответить с цитированием
4 пользователя(ей) сказали cпасибо:
Wolfin (30.03.2018), Деметра (30.03.2018), пятница (07.04.2018), Тихая Гавань (30.03.2018)