Показать сообщение отдельно
Старый 19.01.2019, 18:48   #239
Мельсан
Местный
 
Аватар для Мельсан
 
Регистрация: 30.01.2012
Адрес: г.Умань
Сообщений: 1,867
Сказал(а) спасибо: 6,376
Поблагодарили 17,800 раз(а) в 1,779 сообщениях
Мельсан has a reputation beyond reputeМельсан has a reputation beyond reputeМельсан has a reputation beyond reputeМельсан has a reputation beyond reputeМельсан has a reputation beyond reputeМельсан has a reputation beyond reputeМельсан has a reputation beyond reputeМельсан has a reputation beyond reputeМельсан has a reputation beyond reputeМельсан has a reputation beyond reputeМельсан has a reputation beyond repute
По умолчанию Re: Замовлення на "МельСанСАД". Весна 2019

Цитата:
Сообщение от alexa2384 Посмотреть сообщение
А что это такое?
Ок, буду на осень ждать фундук, так даже лучше.
А еще есть какие-нибудь ругозы в наличии?
И у меня с прошлого года недопоставка была, тоже жду
Спасибо.
GISELA 5- це карликова підщепа для вишні чи черешні. Вона дає мінус 50% від висоти звичайної черешні (Це то що ми частіш за все купуємо). Якщо в середньому доросла особа має 6-7 метрів висотою . То на Гізелі - 3-4. Можна посадити по схемі 3 на 4м. Що дуже зручно маючи обмежений простір на своїх дачах. Крім того такі саджанці рано вступають в плодоношення.. В мене буде півметрова вставка на антипці чи дикій черешні. )
Ругоз не має якщо я вам щось винен давайте я просто вам верну гроші. І розпочнемо все з нуля )

---------- Post added at 17:48 ---------- Previous post was at 17:43 ----------

Цитата:
Сообщение от Fenya 777 Посмотреть сообщение
Саша, а фундук на осень уже записываете?
Перейти на такого роду саджанці - це для мене експеремент . Спочатку потрібно було дістати медвежий оріх , потім виростити сіянці на потрібну товщину. Тепер переходжу на останню фазу - весняне щеплення . Сорти підібрались гарні. Я можу записувати на осінь . Тільки після весняного щеплення . Не раніше. Там принаймі я буду знати що саме щеплювалось..Зараз рано про це говорити. )
Мельсан вне форума  
5 пользователя(ей) сказали cпасибо:
alexa2384 (19.01.2019), Fenya 777 (20.01.2019), евгения (20.01.2019), Елена на даче (19.01.2019), Фиорентинка (19.01.2019)