Показать сообщение отдельно
Старый 16.01.2019, 21:23   #227
Мельсан
Местный
 
Аватар для Мельсан
 
Регистрация: 30.01.2012
Адрес: г.Умань
Сообщений: 1,867
Сказал(а) спасибо: 6,376
Поблагодарили 17,800 раз(а) в 1,779 сообщениях
Мельсан has a reputation beyond reputeМельсан has a reputation beyond reputeМельсан has a reputation beyond reputeМельсан has a reputation beyond reputeМельсан has a reputation beyond reputeМельсан has a reputation beyond reputeМельсан has a reputation beyond reputeМельсан has a reputation beyond reputeМельсан has a reputation beyond reputeМельсан has a reputation beyond reputeМельсан has a reputation beyond repute
По умолчанию Re: Замовлення на "МельСанСАД". Весна 2019

Цитата:
Сообщение от Natali59 Посмотреть сообщение
Саша, відправила вам в лічку список розок. Цікавить питання: дворічки і однорічки будуть висилатися разом? просто я не уявляю собі, які вони - дворічки і подумалось, що строк посадки у них раніше? Чи ні? Якщо поставки будуть в різні строки, то тоді буду корегувати список. А взагалі, які (дворічки чи однорічки) краще для посадки навесні?
так однорічки і дворічки будуть висилатись разом. Принаймі я на це розраховую. Тільки однолітки прийдеться висаджувати пізніше після завершення загрози приморозків. Хоч було в мене таке що я однолітки виставив на двір і їх замело снігом але вони вижили і зовсім не постраждали.
В таблиці замовлень в мене покащо стоїть так
1. Ametista--------
2. Amour de
3.
4. Honey Dijon
5. Miss Fine---------
6. Munstead Wood----------
7. Palais Biron
8. Winter Lodge------------
9. Twilight Zone
10. Olivia Rose -----------
Однорічки
1. Carolyn Knight
2. Lady of Shalott
3. Chandos
Як бачите таке замовлення важко назвати оформленим . Ніхто крім вас цього не зробить. Я можу лише тільки чекати )
Мельсан вне форума