Показать сообщение отдельно
Старый 07.12.2017, 18:57   #195
Sveta
Яблоневый гуру
 
Аватар для Sveta
 
Регистрация: 01.07.2010
Адрес: Хмельницька обл.
Сообщений: 3,180
Сказал(а) спасибо: 23,631
Поблагодарили 29,811 раз(а) в 3,117 сообщениях
Sveta has a reputation beyond reputeSveta has a reputation beyond reputeSveta has a reputation beyond reputeSveta has a reputation beyond reputeSveta has a reputation beyond reputeSveta has a reputation beyond reputeSveta has a reputation beyond reputeSveta has a reputation beyond reputeSveta has a reputation beyond reputeSveta has a reputation beyond reputeSveta has a reputation beyond repute
По умолчанию Re: ГМО сады, за и против...

Цитата:
Сообщение от язичник Посмотреть сообщение
До 2050 року 48 країн планують повністю перейти на відновлювані джерела енергії...
А до ГМО це має пряме відношення- дешева енергія це дешева органічна продукція, і кому воно буде потрібне оте ГМО
Ну перейдуть і ЩО? "Азот" буде менше диміти, забруднюючи навколишнє середовище? Чи перестануть виробляти пестициди? Чи я зменшу кількість обробок в саду?
Цитата:
Сообщение от Gusenitsa Посмотреть сообщение
Ладно, пошли дальше. Поправьте меня, если я где-то ошибаюсь!
Света! Мы надеемся, что внедрение ГМО позволит избежать/уменьшить применение пестицидов!
...Или для того, чтобы поля можно было утопить в гербицидах?!
Вже писала вище, повторю іще раз. Є різні системи утримання грунту в садах. Крім гербіцидного (хімічного) пару з успіхом застосовують чорний пар, паро-сидеральну, дерново-перегнійну, дернову систему, які не передбачають внесення гербіцидів.
__________________
Sveta вне форума   Ответить с цитированием
Пользователь сказал cпасибо:
Оксана365 (07.12.2017)