Тема: Бузина
Показать сообщение отдельно
Старый 30.05.2018, 15:20   #118
Pixie
Местный
 
Аватар для Pixie
 
Регистрация: 09.03.2016
Адрес: Черкаси-Мліїв
Сообщений: 1,451
Сказал(а) спасибо: 2,974
Поблагодарили 8,781 раз(а) в 1,283 сообщениях
Pixie has a reputation beyond reputePixie has a reputation beyond reputePixie has a reputation beyond reputePixie has a reputation beyond reputePixie has a reputation beyond reputePixie has a reputation beyond reputePixie has a reputation beyond reputePixie has a reputation beyond reputePixie has a reputation beyond reputePixie has a reputation beyond reputePixie has a reputation beyond repute
По умолчанию Re: Бузина

Я в тому році з кількох рецептів зробила для себе середнє арифметичне, те що мені здалось найкращим і дійсно був дуже смачний і ароматний сироп. Але як справжня шерепа, свій збірний рецепт не записала.
Тому знову робила за середнім арифметичним. Цукор і вода 1кг до 1л, на 1 л води 1 ст л лимонної кислоти. Спочатку зробила на 3л води 2 кг цукру, але вийшло дуже рідке, треба пів-чашки сиропу лить, щоб смак був. Такшо додавала ще цукор
На 3 літри води 2 лимони тонкими дольками. Довести до кипіння воду з цукром і кислотою, уже як закипає додати лимон і ще 1-2 хвилини дати покипіти. Потім повністю остудити і залити сиропом, прямо з лимонами, квіти. Заллєте гарячим - потемніе і квіти дадуть гірчинку, але головне - половини аромату не стане. Дати настоятись під неплотною кришкою (я полотенцем накрила) від 24 до 48 годин, кілька разів у день перемішувати. Можна ще давати лимон+апельсин, можна тільки апельсин. Ще додавала пелюстки чайної троянди
В англійських рецептах іде на 2 кг цукру 30-40 суцвітть бузини, я кладу набагато більше. Збираю суцвіття акуратно, щоб не пострушувати весь пилок, грубі ніжки обрізаю ножицями, залишаються тільки не товщі за пів-сірника. Залишаю в тіні на вулиці на годинку-дві, щоб всяка мошкара повилазила з них. Не мити! Змиється вся смакота. Тому збирати треба тільки в чистих місцях подалі від доріг.

В минулому році я просто його процідила у чисті банки, але десь через місяць залишок сиропу трошки почав бродити, зробила з нього квас. В цьому році процідила, довела до кипіння і розлила в стерилізовані банки під гвинтову кришку. Сьогодні спробую другу партію довести до кипіння, трохи остудити і в пластикові пляшки розлити.

А те, що відцідилось після сиропу (квіти і цитруси) іде у великий бідон, туди ще цукру і ще трохи додаю свіжого цвіту. Через 4 дні буде навіть не квас, а лимонад! Смачнющий. Перший раз робила за цим рецептом Але зараз цукру додаю менше, на наш смак.

Хоча цей пост мабуть тут трошки не в тему, можна попросити модераторів кудись його перенести? бо я не знаю куди. Є тема про варення, є тема про алкогольні напої... Ні туди, ні сюди
__________________
Аня я і не викайте мені
The best time to plant a tree was 20 years ago. The second best time is right now.

Последний раз редактировалось Pixie; 30.05.2018 в 15:25.
Pixie вне форума   Ответить с цитированием
11 пользователя(ей) сказали cпасибо:
Gusenitsa (30.05.2018), len4ik8 (02.06.2018), Moonvalley (30.05.2018), White (07.06.2022), Zaja (29.07.2018), Лешик (30.05.2018), Люд.а (30.05.2018), Олеся Ивановна (30.05.2018), Света Ш (05.06.2018), Тихая Гавань (31.05.2018), утя (12.06.2018)