Показать сообщение отдельно
Старый 23.09.2014, 18:36   #17
natabu
Местный
 
Аватар для natabu
 
Регистрация: 16.12.2013
Адрес: Дрогобыч Львовская область
Сообщений: 4,033
Сказал(а) спасибо: 23,686
Поблагодарили 24,824 раз(а) в 3,729 сообщениях
natabu has a reputation beyond reputenatabu has a reputation beyond reputenatabu has a reputation beyond reputenatabu has a reputation beyond reputenatabu has a reputation beyond reputenatabu has a reputation beyond reputenatabu has a reputation beyond reputenatabu has a reputation beyond reputenatabu has a reputation beyond reputenatabu has a reputation beyond reputenatabu has a reputation beyond repute
По умолчанию Re: Палісадник для мами)

Я починала новий міксбордер, а рослинки (квіти) ще не наросли.
У мене добре спрацьовує такий прийом: я обсаджую молоду худеньку рослинку тім'янами і чебрецями з різним відтінком листя. Проблема буде в томй, що напочатку засаджування сонце впирається в голу землю біля квітів, які ще молодеенькі і "худенькі" і швидко пересушує. Чебреці невибагливі, швидко розростаються, легко переносяться з місця на місце, підстригаються.
Теж саме я роблю по краю квітника біля доріжки. Потіім можна добавити очитки. По мірі розростання багаторічників зайве можна забрати.
Крім цього, деякі молоді рослини буквально врятувала настурція (амсонію і асфоделіну-сіянці). Як тільки листя настурції наросло, вони дістали свій притінок. А настурція є і неапельсинова, спокійних кольрів. У мене вона дотепер ще не пожовтіла.
Тимчасовим притінком (на 1-й сезон) також у мене є лаванда і іссоп.
__________________
Я - Наташа
natabu вне форума  
4 пользователя(ей) сказали cпасибо:
Angelique (23.09.2014), flowerss (21.01.2016), lusa (24.09.2014), Света Ш (23.09.2014)