Показать сообщение отдельно
Старый 28.02.2015, 00:50   #63
Marta
Местный
 
Аватар для Marta
 
Регистрация: 12.03.2009
Адрес: м. Кропивницький, Україна
Сообщений: 1,697
Сказал(а) спасибо: 4,584
Поблагодарили 4,699 раз(а) в 1,077 сообщениях
Marta has a reputation beyond reputeMarta has a reputation beyond reputeMarta has a reputation beyond reputeMarta has a reputation beyond reputeMarta has a reputation beyond reputeMarta has a reputation beyond reputeMarta has a reputation beyond reputeMarta has a reputation beyond reputeMarta has a reputation beyond reputeMarta has a reputation beyond reputeMarta has a reputation beyond repute
По умолчанию Re: Одиночные дикие пчелы в нашем саду

Цитата:
Сообщение от язичник Посмотреть сообщение
Глянець не дихає і це великий мінус
Тут я не згодна. Глянець промокає, тобто, проникний для води, а, значить, і для повітря. Тобто, дихає.

Цитата:
Сообщение от язичник Посмотреть сообщение
Не орієнтуйтеся лише на рудих і рогатих. У них відносно короткий активний період. Дрібніші бджоли літають до початку осені. Тому внутрішній діаметр трубочок має починатися від 4мм, особливо якщо починаєте це заняття перший рік. У мене перший рік заселилися лише 4-6мм трубочки, а 8-12мм були порожні
У vitaya трубочки діаметром 18мм. Не знаю, який крокодил там заселиться.
Виписала собі таке:
Для рудих осмій оптимальний діаметр трубочок 8-10 мм, в трубках 12мм вони вже селяться дуже неохоче.
Для бджіл-листорізок (Megachile) потрібні трубки 5,5-7мм.
Синя осмія (Osmia coerulescens) заселяє трубки 4,5-6мм.
В іще тонших трубках можуть оселитися оси-пемфредони (іще не прочитала, що то за звір, але корисний точно )

У мене поки що живуть тільки руді осмії та бджола-тесля.
__________________
Надія
Marta вне форума   Ответить с цитированием
5 пользователя(ей) сказали cпасибо:
vitaya (28.02.2015), евгения (16.02.2018), елена.п (21.01.2017), Нина (28.02.2015), язичник (28.02.2015)