Показать сообщение отдельно
Старый 11.06.2018, 08:24   #1749
Ewa
Местный
 
Аватар для Ewa
 
Регистрация: 22.07.2016
Адрес: Пирятин
Сообщений: 1,089
Сказал(а) спасибо: 2,744
Поблагодарили 5,290 раз(а) в 797 сообщениях
Ewa has a reputation beyond reputeEwa has a reputation beyond reputeEwa has a reputation beyond reputeEwa has a reputation beyond reputeEwa has a reputation beyond reputeEwa has a reputation beyond reputeEwa has a reputation beyond reputeEwa has a reputation beyond reputeEwa has a reputation beyond reputeEwa has a reputation beyond reputeEwa has a reputation beyond repute
По умолчанию Re: Вредители садов и огородов

Цитата:
Сообщение от MixaP Посмотреть сообщение
Я писав раніше. Потрійна доза Актофіт+Бітобаксибацилін (порадила продавець). Так ми вивели білокрилку і павутинного кліща в будинку (на бругмансії і вазонах). У теплиці хімією раніше вивести не могли, пуста трата сил і коштів!
Увесь город (усі рослини) обробив перший раз Сезаром і частково Натур Гардом (щось нове), а сьогодні до цих двох (Актофіт+БТУ) додав ще Гуапсин. Що цікаво - майже місяць пройшов - жуки після обробки Сезаром наші баклажани фактично ігнорують. Задавив кілька випадкових.
Вперше дико зав'язалися сливи. Раніше, до застосування біозасобів захисту, майже усі обсипалися. Я пізніше покажу фото (сливи і агрус).
Є ще новий засіб Натур Гард. Я витратив його (два пакетики було) на передпосадковий обробіток картоплі і на виноград-полуниці. Рослини чисті, без шкідників і болячок. Як діє на жуків- не зрозумів.
Абсолютно с вами согласна! Мы только и используем эти два препарата Актофит+Битоксибациллин) и каждый год отличный результат. Причем на всех растениях: комнатные, овощи, фруктовые деревья))
Вчера первый раз обработали яблоню и сливу препаратом Сезар от плодожорки, посмотрим на результат.
__________________
Я - Светлана
Ewa вне форума   Ответить с цитированием
2 пользователя(ей) сказали cпасибо:
MixaP (11.06.2018), NaLiKa (11.06.2018)