Показать сообщение отдельно
Старый 12.04.2018, 13:25   #86
Pixie
Местный
 
Аватар для Pixie
 
Регистрация: 09.03.2016
Адрес: Черкаси-Мліїв
Сообщений: 1,451
Сказал(а) спасибо: 2,974
Поблагодарили 8,781 раз(а) в 1,283 сообщениях
Pixie has a reputation beyond reputePixie has a reputation beyond reputePixie has a reputation beyond reputePixie has a reputation beyond reputePixie has a reputation beyond reputePixie has a reputation beyond reputePixie has a reputation beyond reputePixie has a reputation beyond reputePixie has a reputation beyond reputePixie has a reputation beyond reputePixie has a reputation beyond repute
По умолчанию Re: Сложная ситуация

Алёнка Петровна, до речі точно є форуми спеціалізовані і для психічних хворих, які там пишуть у ремісії, і там же спілкуються родичі хворих. Я знаходила такий і дуже толковий для подруги із суіцидальними проблемами, читала там кілька тем. На жаль, це було давно і я зовсім не згадаю назву. Я б вам радила знайти такий форум, тільки щоб був живий і активний, і там поспілкуватись.
По-перше, вас там зрозуміють і підтримають. По-друге, реально можуть багато корисного підказати із власного досвіду.
__________________
Аня я і не викайте мені
The best time to plant a tree was 20 years ago. The second best time is right now.
Pixie вне форума  
5 пользователя(ей) сказали cпасибо:
Sveta (13.04.2018), Алёнка Петровна (12.04.2018), пятница (15.04.2018), РыжийЛенчик (12.04.2018), Эмилия (12.04.2018)