Тема: Вязание
Показать сообщение отдельно
Старый 19.12.2018, 19:57   #3226
Tat_Nikol
Местный
 
Аватар для Tat_Nikol
 
Регистрация: 09.11.2016
Адрес: Дніпро
Сообщений: 495
Сказал(а) спасибо: 2,829
Поблагодарили 3,763 раз(а) в 473 сообщениях
Tat_Nikol has a reputation beyond reputeTat_Nikol has a reputation beyond reputeTat_Nikol has a reputation beyond reputeTat_Nikol has a reputation beyond reputeTat_Nikol has a reputation beyond reputeTat_Nikol has a reputation beyond reputeTat_Nikol has a reputation beyond reputeTat_Nikol has a reputation beyond reputeTat_Nikol has a reputation beyond reputeTat_Nikol has a reputation beyond reputeTat_Nikol has a reputation beyond repute
По умолчанию Re: Вязание

Цитата:
Сообщение от Валентина-дачница Посмотреть сообщение
А ялинки на якомусь каркасі, чи ні?
Ні, я раніше плела гачком плоскі, як і сніжинки, а потім придумала об"ємні, із травки краще тримають форму, але із іншої пряжи достатньо трохи щільніше-плотніше плести. Знайшла фото дворічної давнини, я вже показувала тут у грудні 2016.
Мої улюблені традиційні ялиночки. Цього року наплела об"ємних 30 штук, а плоских поки що 4.

Моє ноу-хау - гірлянди із цукерок. Раніше плела ялинки одразу із цукерками, але дітям цікаво гратися із солодкою гірляндою, вішати її на руку та шию, а коли залишаються одні порожні папірці - тоді можно і ялинку прикрасити. Цього року вдалося купити дуже мало мініцукерок, їх зняли із виробництва, тому купувала самі малі цукерки, які траплялися.

Зараз онуки виросли, до діточок, хворих на ДЦП, я не їзжу три роки, тому цукерки роздаватиму просто так. В селі на Новий Рік ніхто не ходить, як у місті, тут бережуть козацькі традиції, щедрують на Різдво, дівчата ходять на Маланку 13 січня, а хлопці - на Василя 14.01. Дітям дуже подобається, коли після традиційних грошей-цукерок-яблук я подаю велику тацю, щоб вони вибрали собі якусь дрібничку хендмейд, гарно упаковану. Для села це незвично. А я звикла на свята готуватися до ярмарок, отримую задоволення від свого креативу, та й залишки ниточок утилізуються, що приємно.
Tat_Nikol вне форума   Ответить с цитированием
11 пользователя(ей) сказали cпасибо:
ooo (24.12.2018), paraska (20.12.2018), szus (14.01.2019), Zaja (26.12.2018), zoya_aa (24.12.2018), Ажен (19.12.2018), Валентина-дачница (19.12.2018), Долорес (13.01.2019), земля (20.12.2018), Люд.а (20.12.2018), Фиорентинка (25.12.2018)