Показать сообщение отдельно
Старый 26.04.2011, 15:58   #13
Merina
Местный
 
Аватар для Merina
 
Регистрация: 29.12.2010
Адрес: Івано-Франківськ
Сообщений: 533
Сказал(а) спасибо: 7,791
Поблагодарили 3,435 раз(а) в 365 сообщениях
Merina has a reputation beyond reputeMerina has a reputation beyond reputeMerina has a reputation beyond reputeMerina has a reputation beyond reputeMerina has a reputation beyond reputeMerina has a reputation beyond reputeMerina has a reputation beyond reputeMerina has a reputation beyond reputeMerina has a reputation beyond reputeMerina has a reputation beyond reputeMerina has a reputation beyond repute
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от трохи снігу Посмотреть сообщение
але, повторюю ще раз, удольфіанські ідеї на маленьких площах не розкрити.це саме той випадок коли розмір має значення )
Мова йшла не про розмір саду, а про практичні рекомендації по створенню такого саду:починаючи від створення списку, закінчуючи власне посадкою рослин.
А щодо розміру саду, Ви можливо і праві. Хоча я бачила (на фото) і в Удольфа деякі сади розбиті на невеликі ділянки. І Ви, як прихильник цього стилю, не засаджуєте гектари.
Я намагаюсь себе переконати, що можна і на 1.5 сотки зробити куточок Удольфа. Бо саме у Вашій темі "Те, що Удольф прописав" я дізналась про цього дизайнера і завдяки цьому дуже захопилась цим стилем.
Merina вне форума  
3 пользователя(ей) сказали cпасибо:
lusa (31.07.2011), Marine (18.07.2015), Викса (26.04.2011)