Тема: Вязание
Показать сообщение отдельно
Старый 18.05.2017, 22:03   #2319
natabu
Местный
 
Аватар для natabu
 
Регистрация: 16.12.2013
Адрес: Дрогобыч Львовская область
Сообщений: 4,033
Сказал(а) спасибо: 23,686
Поблагодарили 24,824 раз(а) в 3,729 сообщениях
natabu has a reputation beyond reputenatabu has a reputation beyond reputenatabu has a reputation beyond reputenatabu has a reputation beyond reputenatabu has a reputation beyond reputenatabu has a reputation beyond reputenatabu has a reputation beyond reputenatabu has a reputation beyond reputenatabu has a reputation beyond reputenatabu has a reputation beyond reputenatabu has a reputation beyond repute
По умолчанию Re: Вязание

Цитата:
Сообщение от Tat_Nikol Посмотреть сообщение
Стосовно довжини палантину - - коли я робила їх в техніці крейзівул, то завжди відрізала водорозчинювальний флізелін по 2м, а ширина 30-70см, все одно розмір зменшувався. В"яжу палантіни різних розмірів, все залежить від ниточок та нАстрою.
Таня, дуже дякую. Планувала в'язати 180 см, але Ваш авторитет Буду в'язати 220 см, а там - як вийде.
В сухому стані розтягувала і приколювала, виходить ширина 53 см. Мериносова вовна 800 м 100 гр, спиці 2,5 см, в'яжу вільно.
Після прання і блокування він стане коротший? (Аби не довший )

На початок вибрала не складний. Все-таки ще вчуся



І, як завжди, в'яжу один, а думаю про наступний. Підібрала декілька моделей. Ті, що мені найбільше подобаються і не надскладні, в'яжуться з каймою. Спочатку сама вузька кайма, потім петлі нижньої вузької частини палантину зв'язуються з цією готовою каймою, а потім тіло і кайма в'яжеться одночасно.
Початковий етап мене лякає. А якщо вертикаль (кайма) прикріплена до горизонталі (тіла) стягне, або навпаки, буде завелика? Як вгадати? Розрахувати щільність по зразку в'язки, яка потім буде розтягуватись при блокуванні. Поки що - темний ліс, мої мрії

Варя, не дратуйся, воно саме тебе знайде, придумається. Ще дивись картинки.
__________________
Я - Наташа
natabu вне форума   Ответить с цитированием
6 пользователя(ей) сказали cпасибо:
kat-leo (19.05.2017), paraska (19.05.2017), Tat_Nikol (19.05.2017), VARIKA (18.05.2017), евгения (17.07.2017), пятница (19.05.2017)