Показать сообщение отдельно
Старый 04.10.2011, 11:46   #4
язичник
Местный
 
Регистрация: 11.09.2011
Адрес: Буча Київська обл.
Сообщений: 3,184
Сказал(а) спасибо: 2,210
Поблагодарили 6,301 раз(а) в 2,430 сообщениях
язичник has a reputation beyond reputeязичник has a reputation beyond reputeязичник has a reputation beyond reputeязичник has a reputation beyond reputeязичник has a reputation beyond reputeязичник has a reputation beyond reputeязичник has a reputation beyond reputeязичник has a reputation beyond reputeязичник has a reputation beyond reputeязичник has a reputation beyond reputeязичник has a reputation beyond repute
По умолчанию Re: Как победить герпес

Цитата:
Сообщение от Elly Посмотреть сообщение
А, ну так и говорите, что шлаки - это непереваренные остатки пищи, т.е. кал, от которого организмы чудесно избавляются сами с момента своего рождения)) Своевременное опорожнение кишечника - тут наше всё))
,,В доменних печах при плавці руди на поверхні розплаву утворюються шлаки-відходи від плавки.Основна маса шлаків зливається у відходи.Але частина шлаків відкладається на стінках печі.З часом відкладень накопичується стільки,що піч зупиняють і капітально ремонтують''-цитата з статті для дітей,,Популярно про металургію''.
Коли я відмовився від борошняних виробів,за два тижні моя вага зменшилася на 9кг.Хоча їсти я став набагато більше(по об'єму.З часом об'єм спожитої їжі повернувся до норми).Запитав у родича-лікаря з 15-тирічним стажем-,,Що з мене вийшло?''.Родич сказав-,,Шлаки''.
Різницю розумієте?
язичник вне форума