Показать сообщение отдельно
Старый 18.05.2017, 16:47   #24
Kalina
Местный
 
Аватар для Kalina
 
Регистрация: 19.12.2011
Адрес: Київ, Фастівський р-н
Сообщений: 2,765
Сказал(а) спасибо: 10,420
Поблагодарили 15,128 раз(а) в 2,620 сообщениях
Kalina has a reputation beyond reputeKalina has a reputation beyond reputeKalina has a reputation beyond reputeKalina has a reputation beyond reputeKalina has a reputation beyond reputeKalina has a reputation beyond reputeKalina has a reputation beyond reputeKalina has a reputation beyond reputeKalina has a reputation beyond reputeKalina has a reputation beyond reputeKalina has a reputation beyond repute
По умолчанию Re: Мой треугольный участок.

Цитата:
Сообщение от Таня1985 Посмотреть сообщение
Так, я не сказала. Це не стільки гараж, скільки майстерні моя і мого чоловіка. Машина там стояти не буде і підїзд до неї не потрібен. Буде навіс при в'їзді
То назвіть - господарське приміщення. в цій справі від однієї назви багато що залежить. Гараж - це одне нормування, господарська будівля-інше.
Будинок - це організм. Як любий організм пересувається, харчується, ходить до "кімнати". З нього виводься не зовсім гарні речовини. І де вони будуть "зберігатися", або як виводитися - це треба вирішувати в першу чергу. По цій ситуації у вас буде або вигрібна яма, або септик (а що саме не знаю, бо не знаю що у вас з грунтами, а це може показати тільки геологія). Де він буде розташовуватися (15 м від житлової будівлі!)?

---------- Post added at 16:47 ---------- Previous post was at 16:44 ----------

Цитата:
Сообщение от Таня1985 Посмотреть сообщение
Проте він сказав, що якщо ми домовимся з сусідом і візьмем від нього згоду, то можем не витримувати цей розмір
Для початку поцікавтеся у сусіда що він там саме планує. Якщо нічого, і ніяких "телодвижений" з цього боку не передбачає - то Ваші законні 1 метр від межі. Але швидше варіант, що описала вище.
__________________
Наталі_я
Kalina вне форума   Ответить с цитированием
2 пользователя(ей) сказали cпасибо:
Кошка Ш. (18.05.2017), Нина (07.06.2017)