Показать сообщение отдельно
Старый 01.12.2017, 12:33   #87
Pixie
Местный
 
Аватар для Pixie
 
Регистрация: 09.03.2016
Адрес: Черкаси-Мліїв
Сообщений: 1,451
Сказал(а) спасибо: 2,974
Поблагодарили 8,781 раз(а) в 1,283 сообщениях
Pixie has a reputation beyond reputePixie has a reputation beyond reputePixie has a reputation beyond reputePixie has a reputation beyond reputePixie has a reputation beyond reputePixie has a reputation beyond reputePixie has a reputation beyond reputePixie has a reputation beyond reputePixie has a reputation beyond reputePixie has a reputation beyond reputePixie has a reputation beyond repute
По умолчанию Re: Чем "замаскировать" забор?

у мене задача - затінити вікна. Старі дерева перед будинком вирізали ще попередні власники. З 12 дня сонце лупить прямо у вікна аж до 8 вечора, влітку пекло в кімнаті. Під вікнами смужка десь 2,5х1 метр, між вимощенням і доріжкою, з 4 боків закрита. Спробувала посадити сумах але є підозра що не прижився, та і поки виросте це кілька років.

Посадила у вересні плющик, 4 штуки. Правда шпалеру із ним завалила і спаплюжила кицька, але наче не переламала.
Що б таке туди весною досадити? Може є щось що заплете шпалерку на 3 метри швидше ніж плющ? Однорічні також підійдуть, головне щоб до червня хоч почало вікно заплітати.

Виноград (будь-який) і текома не варіант. Думала про жимолость, але мабуть це буде довго.
__________________
Аня я і не викайте мені
The best time to plant a tree was 20 years ago. The second best time is right now.
Pixie вне форума  
Пользователь сказал cпасибо:
Zaja (01.12.2017)