Тема: Сирень
Показать сообщение отдельно
Старый 26.11.2017, 21:49   #768
Pixie
Местный
 
Аватар для Pixie
 
Регистрация: 09.03.2016
Адрес: Черкаси-Мліїв
Сообщений: 1,451
Сказал(а) спасибо: 2,974
Поблагодарили 8,781 раз(а) в 1,283 сообщениях
Pixie has a reputation beyond reputePixie has a reputation beyond reputePixie has a reputation beyond reputePixie has a reputation beyond reputePixie has a reputation beyond reputePixie has a reputation beyond reputePixie has a reputation beyond reputePixie has a reputation beyond reputePixie has a reputation beyond reputePixie has a reputation beyond reputePixie has a reputation beyond repute
По умолчанию Re: Сирень

Звітую :) Несподівано батьки нагрянули в гості, сказано було без черенків не приїздити, а вони і раді старатись. Привезли не тільки 3 віника гілок на черенки об'ємом на виварку, а ще й майже 10 кореневих відростків відкопали, правда розмір дуже різний та все ж
Я такої радості не очікувала, тому запанікувала і хаотично посадила їх через 50-70 см, якщо приймуться до весни то буду пересаджувати.

Черенків я все ж таки нароблю і відправлю їх на зимівлю в яму Сподіваюсь що приживуться.
Тим більше не знаю чи переживуть відростки посадку майже в грудні, тому дам шанс іще черенкам.

А скільки років чекати квіту від відростків і від черенків?
__________________
Аня я і не викайте мені
The best time to plant a tree was 20 years ago. The second best time is right now.
Pixie вне форума   Ответить с цитированием
Пользователь сказал cпасибо:
Zaja (26.11.2017)