Показать сообщение отдельно
Старый 12.06.2018, 19:40   #1762
Астарта
Местный
 
Регистрация: 16.06.2016
Адрес: Новомосковск
Сообщений: 545
Сказал(а) спасибо: 341
Поблагодарили 1,129 раз(а) в 332 сообщениях
Астарта has much to be proud ofАстарта has much to be proud ofАстарта has much to be proud ofАстарта has much to be proud ofАстарта has much to be proud ofАстарта has much to be proud ofАстарта has much to be proud ofАстарта has much to be proud ofАстарта has much to be proud of
По умолчанию Re: Вредители садов и огородов

Цитата:
Сообщение от MixaP Посмотреть сообщение
Натур Гард чи не найдешевший серед біозасобів. У порівняння з отрутою типу Престиж приблизно вдвічі. Тут і шкідливість для людей враховується. Якщо не отрута, то чому б і не спробувати, перевірити різні способи застосування?
Сезар приблизно на третину дорожчий за Актофіт, а Актофіт - за Натур Гард. Але питання не лише у ціні! Пошукайте статті про біозасоби.
Може окрему тему створити про біозахист і його популяризацію? Тільки не про настоянку часнику-полину-тютюну-сироватки та ін.
Тема о биопрепаратах здесь есть http://www.sadiba.com.ua/forum/showt...t=3970&page=16 Странно, что вы не читали.
А чем вам настойка табака не угодила? Прекрасно помогает от тли. Лично мной опробована и одобрена .
А кто вас отговаривает использовать биопрепараты? Пользуйтесь, на здоровье! Просто, если препараты дешевле Престижа и безопаснее не стоит их лить бесконтрольно. Вы дублирует препараты. Я, как биопользователь со стажем, делюсь с вами опытом их использования . И с удовольствием почитаю о вашем опыте. Только вы льете все до кучи, как определить от чего и кого вы избавляли?

---------- Post added at 18:40 ---------- Previous post was at 18:36 ----------

Цитата:
Сообщение от Pixie Посмотреть сообщение
У нас в минулому році була навала тлі. Актара допомагала десь на тиждень, ще щось, здається Каліпсо - трохи довше ефект був. Від актофіту якщо й був ефект, то день-два не більше. Грошей немало, а толку мало. Після цього довіра до біо-препаратів трохи підірвана, особисто у мене. Лежить залишок з того року, залишила для городу на літо. Чи буду застосовувати ще не знаю, подивлюся.
Але зараз помідори і баклажани оброблені хімією, поки ще є час на такі обробки, бо в цьому році мені нема коли щодня ходити жуків збирати.
Т.е. Актара, Калипсо это биопрепараты ? Не, ну тогда, да ,напрочь доверие подорвано! Тогда только химия поможет!
Астарта вне форума   Ответить с цитированием