Тема: Шелковица
Показать сообщение отдельно
Старый 21.06.2021, 15:15   #722
Никола
Местный
 
Аватар для Никола
 
Регистрация: 28.02.2013
Адрес: Николаев
Сообщений: 1,466
Сказал(а) спасибо: 2,914
Поблагодарили 9,304 раз(а) в 1,365 сообщениях
Никола has a reputation beyond reputeНикола has a reputation beyond reputeНикола has a reputation beyond reputeНикола has a reputation beyond reputeНикола has a reputation beyond reputeНикола has a reputation beyond reputeНикола has a reputation beyond reputeНикола has a reputation beyond reputeНикола has a reputation beyond reputeНикола has a reputation beyond reputeНикола has a reputation beyond repute
По умолчанию Re: Шелковица

Здоров"я зичу,пане. Першу прищепу я виконав у травні. Нижче щеплення всі пагони видалив. А коли прищепа зрослась, залишив нові маленькі пагінці дички,які вже дещо підросли,але ще замалі для конкуренції з останною прищепою на верхівці. Вона в лідерах. Тим паче верхівки пагінців дички прищіпнув. Під час другого щеплення після обв"язки із верхівки прищепи почали виділятись капельки вологи. Довелось промокнути і,зігнувши деревце,занурити зріз у парафін,оскільки вар не чіплявся. Грунтова вода піднялась до глибини штика лопати. Дощ по декілька разів на день і похмура погода. Пакети із вогкою серветкою я використовую доволі часто при щепленні хурми чорним в зелене в кінці травня-червні,коли високі температури і низька вологість повітря. Але цього року в поодиноких пакетах збиралась волога,що виділялась із торців прищеп і пакети ставали важкими,розгойдувались вітром і розхитували прищепи. Поряд з прищепами примотував захисні палички,на які переводив вагу пакетів. Тому сьогоріч частково відмовився від них і зробив світловідбиваючі козирки з ізолону. В минулі роки вони мене теж не підводили. Робити окуліровки мені досить проблематично за станом здоров"я,дещо простіше із іншими методами щеплень.
Вельми вдячний Вам за відгук і за поради. Щасти Вам.
Щойно заглянув із північного боку під козирок: луски бруньок розтулені,брунки зазеленіли і готові до проростання. Надіюсь на краще. Адже в період другої молодості не те,що рік,а й кожен день цінуєш. Кортить зробити якомога більше корисних справ.
__________________
С уважением,Александр.
«Мы многое знаем. Но, видимо, так устроен человек: ему нужна шишка на лбу или обвал, чтоб знания, доставшиеся от других, сделались собственным выводом.»В.Анчишкин, «Арктический роман».

Последний раз редактировалось Никола; 21.06.2021 в 17:15.
Никола вне форума   Ответить с цитированием
4 пользователя(ей) сказали cпасибо:
Akella81 (22.06.2021), Marta (19.05.2022), pacat (22.06.2021), Марлена (21.06.2021)