Показать сообщение отдельно
Старый 29.03.2019, 22:37   #123
Наташа Кулибина
Увлеченный
 
Регистрация: 02.04.2013
Адрес: Львів
Сообщений: 143
Сказал(а) спасибо: 392
Поблагодарили 518 раз(а) в 115 сообщениях
Наташа Кулибина is a name known to allНаташа Кулибина is a name known to allНаташа Кулибина is a name known to allНаташа Кулибина is a name known to allНаташа Кулибина is a name known to allНаташа Кулибина is a name known to all
По умолчанию Re: Мой треугольный участок.

з абрикосами і персиками у мене дружби не вийшло, на смак не такі як на півдні ростуть. Жимолості я б добавила до 4 кущів, бо дозріває не одночасно, винограду як на мене забагато, актинідію вживу не бачила і не пробувала, але знаю, що їй потрібна хороша опора і на три кущі дівчат одного хлопця. Якщо треба ліани, то можна глянути на лимонник китайський, смачно, корисно і годиться для споживання і листя, і гілочки, і ягідки. А по решті списку приблизно так собі й садила б. З черешень раджу глянути на білі (жовті) сорти. Коли на темних черешнях частина ягід понадкусувана птахами, до білої вони не підлітають.

---------- Post added at 22:35 ---------- Previous post was at 22:33 ----------

Не побачила у вашому списку волоського горіха, а це досить перспективна рослина.

---------- Post added at 22:37 ---------- Previous post was at 22:35 ----------

Як варіант, один кущ червоної смородини і один білої, на смак вони практично не відрізняються, а в мисочці виглядає досить симпатично.
Наташа Кулибина вне форума   Ответить с цитированием
Пользователь сказал cпасибо:
Таня1985 (30.03.2019)