Показать сообщение отдельно
Старый 01.10.2018, 12:19   #103
Zaja
Местный
 
Аватар для Zaja
 
Регистрация: 27.09.2017
Адрес: ххх
Сообщений: 3,471
Сказал(а) спасибо: 48,402
Поблагодарили 19,668 раз(а) в 3,243 сообщениях
Zaja has a reputation beyond reputeZaja has a reputation beyond reputeZaja has a reputation beyond reputeZaja has a reputation beyond reputeZaja has a reputation beyond reputeZaja has a reputation beyond reputeZaja has a reputation beyond reputeZaja has a reputation beyond reputeZaja has a reputation beyond reputeZaja has a reputation beyond reputeZaja has a reputation beyond repute
По умолчанию Re: Мой треугольный участок.

Тепер можна сіяти ріпак озимий і жито на сидерати.
А дерева плодові купляти зовсім не пізно. Яблуні і груші садіть відразу на місце, де самі задумали. Черешні, персики (шукайте сорт Київський ранній, або які поблизу виживають у перевірених виробників) я купую восени, але висаджую їх рано на весні. Першу зиму саджу їх у діряві відра і зимую у прохолодному приміщенні , можна без світла і опалення. Я їх зимую у сухому погребі.
Невеличкі дерева, щоб не скосити та щоб вітром їх не розгойдувало підв'язую до кілків.
Декоративні беріть все що подобається. Я майже завжди беру в Р-9. Виділіть місце для цих малят і підрощуйте. По кожному (де є питання) окремо питайте у темах. Так за пару років виростите собі садок.
І садіть так, як Вам подобається. Бо хоч і є правила ландшафтного дизайну (можна почитати у відповідній темі, не завадить) у кожного своє розуміння краси. І що підходить мамці про те зась ляльці.
Усе вийде. Успіхів!!!
Zaja вне форума   Ответить с цитированием
Пользователь сказал cпасибо:
Таня1985 (02.10.2018)