Показать сообщение отдельно
Старый 16.01.2021, 13:14   #12
ulianka111
Увлеченный
 
Регистрация: 06.07.2018
Адрес: Львовская область
Сообщений: 319
Сказал(а) спасибо: 345
Поблагодарили 207 раз(а) в 117 сообщениях
ulianka111 has a spectacular aura aboutulianka111 has a spectacular aura aboutulianka111 has a spectacular aura about
По умолчанию Re: Посевная 2021: планы, семена, сроки высадки

Цитата:
Сообщение от Marta Посмотреть сообщение
Олено, розкажи про свою теплицю, плз. Якого розміру, чим накрита, як опалюється...
Я не Олена, але також мала тепличку 2 роки. Скоріше навіть парник, бо не отоплюється. Розмір 3,5мх9,5м. Каркас дерево. Накритий верх плівка 2 сезона жовта 150мкр, стінки плівка 100мкр звичайна. Накрили перший рік, то так і стоїть. Зверху правда почала протікати.Будемо міняти плівку але на дешевшу. Немає сенсу натягувати дорогу з захистом від УФ. Краще кожного року змінити.

Перший рік ми мали дві грядки і посередині прохід. Не зручно обробляти зі сторни плівки і багато землі пустує.

Минулого року зробили всередині 3 грядки, огорожені дошками. Ширина бокових грядок 45см, середня грядка 90см.
Перший рік саджали помідори і перець. Помідори вийшли супер, а перцю чогось бракувало. Минулого року саджали помідори і ще я посадила один довгоплідий огірок (Сіяла в кінці березня 10шт, а зійшов один в кінці квітня, інше насіння зігнилою Це був такий невдалий експеримент) та три штуки гострого перцю шугараш, аджі фантазія і чілхуакле негро. Вирішила більше посадки не суміщати. В парник - тільки помідори.

Цього року маю певну стратегію:
1. Висію 20 штук помідорів на розсаду на ранні - 10 штук Махітос і 10 штук Ямамото голд - висію в середині лютого.

2. В середині березня висію інші помідори - маю список гібридів, які замовила в спільні закупці. Там є різні за кольором і розміром, але всі інденти. Вважаю, що детермінанти в парнику це не вигідно.

3. За Угаровою розсаду помідорів потрібно висаджквати в віці 7-8 тижнів. тобто на ранні я висаджу в середині квітня, всі інші на початку травня. Ранні можна буде прикривати агроволокном на випадок заморозків. Такя кя їх мало, то це не буде важко.

4. Розсаду буду ростити за методом Мітлайдера. Правда хочу тирсу з піском замінити на чистий торф.

5. Висаджувати розсаду буду з інтервалом 18см в один ряд в крайніх грядках і в два ряди в середній грядці. Вести буду в одне стебло.
ulianka111 вне форума   Ответить с цитированием
3 пользователя(ей) сказали cпасибо:
Marta (18.01.2021), Natali99 (16.01.2021), Марлена (06.02.2021)