Показать сообщение отдельно
Старый 03.01.2016, 12:29   #7
Moonvalley
Местный
 
Аватар для Moonvalley
 
Регистрация: 10.03.2015
Адрес: Дрогобич, Львівщина
Сообщений: 1,005
Сказал(а) спасибо: 11,377
Поблагодарили 6,548 раз(а) в 922 сообщениях
Moonvalley has a reputation beyond reputeMoonvalley has a reputation beyond reputeMoonvalley has a reputation beyond reputeMoonvalley has a reputation beyond reputeMoonvalley has a reputation beyond reputeMoonvalley has a reputation beyond reputeMoonvalley has a reputation beyond reputeMoonvalley has a reputation beyond reputeMoonvalley has a reputation beyond reputeMoonvalley has a reputation beyond reputeMoonvalley has a reputation beyond repute
По умолчанию Re: Різдвяні страви

Цитата:
Сообщение от Kristin Посмотреть сообщение
ну я не священник не знаю що там і як по церковних канонах, але піст я не весь пощу а лише по середах та п'ятницях, так і моя бабця робила і піст вона тримає тому вечеря не лише для нас а і для неї , після нового року то вже до різдва пощу тому сенс для мене є хоча б в частковому збережені Українських традицій.
І ще вважаю теж не правильним що в нас різдво 6-7 січня тому в так виходить з новим роком , от скоро буде у нас різдво як усюди 25 то і піст буду тримати краще і новий рік не буде на заваді посту.
На Новий рік посту немає!
"Пилипівка (з 28 листопада по 6 січня): стримуватись від вживання продуктів та страв із м’ясом (тільки). А саме: у перший і останній день, а також у всі понеділки, середи і п’ятниці цього посту. В інші дні дозволено вживати усі види продуктів та страв. Винятком є Новий рік (31 грудня – 1 січня), коли, згідно із Розпорядженням Єпископів УГКЦ (3), дозволяється вживати усі види продуктів і страв та взагалі не зобов’язують правила посного дня (танці, святкування, тощо). В надвечір’я Різдва зобов’язує порядок посту, як і у надвечір’я Богоявління."

А строгий піст якраз 6 січня, тому і потрібно пісні страви робити... Навіть якщо посту не дотримувались, варто хоча б одного дня стриматись...

У нас ще крім таких самих страв - капуста з горохом, картопля з часником і чорнослив - просто варений і перетертий в пюре (з цукром) - до куті - дуже його люблю... А борщ з вушками готуємо на буряковому квасі.
__________________
Я Люба, на "ти"
Моя Місячна долина
Moonvalley вне форума  
11 пользователя(ей) сказали cпасибо:
Elly (05.01.2016), Fleur (04.01.2016), flowerss (03.01.2016), Gusenitsa (03.01.2016), Kristin (03.01.2016), Maryana (03.01.2016), MILA (03.01.2016), Olga2 (04.01.2016), Ветка (03.01.2016), Гала (05.01.2016), Деметра (03.01.2016)