Показать сообщение отдельно
Старый 09.04.2018, 10:40   #3042
Natalinda
Местный
 
Аватар для Natalinda
 
Регистрация: 14.06.2015
Адрес: Тернопільський р-н
Сообщений: 815
Сказал(а) спасибо: 5,223
Поблагодарили 3,833 раз(а) в 690 сообщениях
Natalinda has a reputation beyond reputeNatalinda has a reputation beyond reputeNatalinda has a reputation beyond reputeNatalinda has a reputation beyond reputeNatalinda has a reputation beyond reputeNatalinda has a reputation beyond reputeNatalinda has a reputation beyond reputeNatalinda has a reputation beyond reputeNatalinda has a reputation beyond reputeNatalinda has a reputation beyond reputeNatalinda has a reputation beyond repute
По умолчанию Re: Адреса и отзывы о поставщиках 3

Про Летичів-сад відгуки знайшла в темі, та й самі там купували ще в дофорумні часи.
А чоловік от надибав сайт Летичівського плодорозсадника. Там багато канадських персиків. Дуже кортить замовити! Ніхто нічого купував там?

---------- Post added at 10:40 ---------- Previous post was at 10:34 ----------

Летичів садом дуже задоволені свого часу були. Купили там в далекому 2012 (якщо пам'ять не зраджує) 90 різних саджанців і вони нам всі до одного прийнялися!!!!
От тільки досі руки не дійшли до завірки сортності. Бо записи тоді трохи сумбурні поробили. Абрикоси точно не всі співпали, це я цьогоріч дякуючи форуму взнала.
__________________
Я, Наталка, на "ти"
_____________________________
І все на світі треба пережити,
І кожен фініш – це, по суті, старт...

Л.Костенко
Моє життя
https://instagram.com/magiamedy?igshid=1vi7iq75l4h0l
Natalinda вне форума  
5 пользователя(ей) сказали cпасибо:
Annetta (17.04.2018), apple1210 (11.04.2018), flowerss (09.04.2018), Лешик (10.04.2018), Тихая Гавань (09.04.2018)