Показать сообщение отдельно
Старый 31.03.2015, 13:02   #46
MixaP
Местный
 
Аватар для MixaP
 
Регистрация: 01.03.2010
Адрес: Баришівка Київщина
Сообщений: 1,159
Сказал(а) спасибо: 4,895
Поблагодарили 7,131 раз(а) в 926 сообщениях
MixaP has a reputation beyond reputeMixaP has a reputation beyond reputeMixaP has a reputation beyond reputeMixaP has a reputation beyond reputeMixaP has a reputation beyond reputeMixaP has a reputation beyond reputeMixaP has a reputation beyond reputeMixaP has a reputation beyond reputeMixaP has a reputation beyond reputeMixaP has a reputation beyond reputeMixaP has a reputation beyond repute
По умолчанию Re: О газовых котлах, ввод в эксплуатацию.

Там чіпляються, якщо котел замінено на більш потужний, наприклад, з 14 на 24 кВатт. Там інші вимоги (підведення газу - більший діаметр трубки подачі газу, діаметр отвору витяжної вентиляції збільшується). Коли котел з турбіною - питання вентиляції знімається, бо забір повітря з вулиці, викид газів на вулицю. А ще зараз вимагають встановлювати газовий чи газово-димний сигналізатор (Домашній детектор газу і чаду - щоб вони вчаділи!). Ну висить ця коробочка за на той час майже 100 у.е.!!!!, ну спрацьовує, пищить дико, як вмикають світло або як дружина пече пироги... Ми її відразу вимкнули, просто висить на гвіздку...еквівалент 100 доларів (2500 грн!!!). Та вони жабою давляться, бо не вигідно їм (фірташам-ахметовим), щоб народ ставив замість КЧМ чи ОГВ сучасні Боші, Юнкерси, Сайми (у нас SIME - споживання зменшилося майже удвічі після демонтажу київського котла з автоматикою АПОК!!!) Це усе називається монопольним рекетом і відсутністю реформ. Дозволи не зведені до мінімуму! Де дозволи - там чиновник, а чиновник - хабарник, бо він не машина (комп'ютер). Тому чиновники і видумують різні абсурдні інструкції. Я про що? Якщо мій дім - приватна власність, то й мені вирішувати що і де і коли установлювати. Я ж не стану дровами чи бензином нагрівати воду у тому газовому котлі... Якось так.
Пошукайте на сайтах два документи чи інструкції, я пробував ними керуватися у безуспішній боротьбі з монополією, бо проект таки переробляли: 1. ГОСУДАРСТВЕННЫЕ СТРОИТЕЛЬНЫЕ НОРМЫ УКРАИНЫ
Инженерное оборудование зданий и сооружений
Внешние сети и сооружения
ГАЗОСНАБЖЕНИЕ ДБН В.2.5-20-2001
2. 1.ОТОПЛЕНИЕ, ВЕНТИЛЯЦИЯ И КОНДИЦИОНИРОВАНИЕ СниП 2.04.05-91*У
2. ПРО ПОРЯДOK ЗАСТОСУВАННЯ В УКРАЇНІ МІЖДЕРЖАВНОЇ ЗМІНИ № 2 СНІП 2.04.05-91
3. ЗМІНА № 2 СНіП 2.04.05-91 "Отопление, вентиляция и кондиционирование"
4. Зміни до СНіП 2.04.05-91
СТРОИТЕЛЬНЫЕ НОРМЫ
ОТОПЛЕНИЕ, ВЕНТИЛЯЦИЯ И КОНДИЦИОНИРОВАНИЕ СниП 2.04.05-91*У
Киев 1996
MixaP вне форума  
2 пользователя(ей) сказали cпасибо:
Irenyar (05.11.2018), язичник (31.03.2015)