Показать сообщение отдельно
Старый 17.07.2014, 13:15   #64
Fleora
Местный
 
Регистрация: 09.05.2012
Адрес: Киев
Сообщений: 574
Сказал(а) спасибо: 2,234
Поблагодарили 2,490 раз(а) в 343 сообщениях
Fleora has a reputation beyond reputeFleora has a reputation beyond reputeFleora has a reputation beyond reputeFleora has a reputation beyond reputeFleora has a reputation beyond reputeFleora has a reputation beyond reputeFleora has a reputation beyond reputeFleora has a reputation beyond reputeFleora has a reputation beyond reputeFleora has a reputation beyond reputeFleora has a reputation beyond repute
По умолчанию Re: Декоративні хвойні та листяні від виробника "ландшафт Центр", Ужгород

[QUOTE=andrianna;699760]ок.
на жовтень може і не буде цього розміру, а буде щось трохи відрізнятися.
але я подивилася, є 5 шт ялівців викопаних ще весною, вони стоять в контейнерах у мене на магазині, то їх можна без проблем відправляти вже ....
але одне але- підскажіть будь ласка як відправляти рослини такого розміру службою доставки і яка служба таке приймає. чула що делівері - але як тоді їх пакувати, в коробку точно не засуну.... напевно в 2 мішки і обвернути скотчем чи мотузкою...з хвоєю простіше, а от верба можуть гілочки поламатися, напевно.
поділіться будь-ласка досвідом, так як до недавна ми продавали лише самовивозом та оптом(погрузка машин).[COLOR="Silver"]

пишу в ЛС
__________________
Я Ира
Fleora вне форума  
Пользователь сказал cпасибо:
andrianna (18.07.2014)