Показать сообщение отдельно
Старый 09.07.2015, 11:35   #82
Natalinda
Местный
 
Аватар для Natalinda
 
Регистрация: 14.06.2015
Адрес: Тернопільський р-н
Сообщений: 815
Сказал(а) спасибо: 5,223
Поблагодарили 3,833 раз(а) в 690 сообщениях
Natalinda has a reputation beyond reputeNatalinda has a reputation beyond reputeNatalinda has a reputation beyond reputeNatalinda has a reputation beyond reputeNatalinda has a reputation beyond reputeNatalinda has a reputation beyond reputeNatalinda has a reputation beyond reputeNatalinda has a reputation beyond reputeNatalinda has a reputation beyond reputeNatalinda has a reputation beyond reputeNatalinda has a reputation beyond repute
По умолчанию Re: Погреб на даче.

Перечитавши тему зрозуміла що витяжки в нас у підвалі немає практично(((( Є просто люк, який виходить в гараж. Через нього колись закидали картоплю, щоб по сходдах не носити. Люк набитий старим одягом нашось. В мами залізний аргумент "так було завжди". А мене не влаштовує те що там дууже сиро. морква гниє завжди і всяких сортів( На банках з консервацією пліснява. Зараз от поопускала цьогорічне варення та компоти, то все мокре і в плісняві((( А я попідписувала всі закрутки і поприклеювала написи скотчем. Ще й місяця не пройшло, а не всюди читабельно((((
Зрозуміла що мені треба "известковать", але не зовсім зрозуміла як це робиться Напишіть детаьльніше будьласка. А від плісняви бордоська 5% суміш так? (чоловк мав би знати що це) Але що спочтку а що потім? Перше бордоська? Вчора повиносила все з підвалу, зараз піду те лахміття вичищати. Ще тре сітки такої міленької від мишей зрозуміла. Як все запущеноЯк любить казати наш сусід легше знести і побудувати наново
Natalinda вне форума