Показать сообщение отдельно
Старый 17.10.2010, 13:57   #11
Karlson
Увлеченный
 
Аватар для Karlson
 
Регистрация: 04.02.2009
Адрес: Київ
Сообщений: 235
Сказал(а) спасибо: 48
Поблагодарили 178 раз(а) в 63 сообщениях
Karlson has a spectacular aura aboutKarlson has a spectacular aura about
По умолчанию

Ничего вы так просто не приостановите и общая система с нулями тоже не выход. Та же история. Жду принятия кодекса и буду закрываться. На общей системе надо налоги платить авансом наперед. Получить их потом назад, говорят, не просто. Да и эти ... (даже не знаю какое слово подобрать) точно придумают какую-то подлянку чтоб все равно высосать хоть чего-то.
Вот, нарыла в инете статейку по закрытию:

Ця невеличка стаття присвячена актуальній темі щодо ліквідації СПД-ФО, актуальність котрої підвищується в зв'язку з прийняттям нового НК та проблем котрі він несе IT-індустрії. Стаття написана за власним досвідом ліквідації и поки на даний час процедуру пройдено десь на 70%, тому інформація буде доповнена.

Крок 0. Для більш простішої ліквідації з СПД-ФО на Єдиному податку сперш за все до 15 числа попереднього місяця перед початком нового кварталу напишіть в податкову заяву в довільній формі, що ви з такого-то числа та місяцю переводитесь на загальну систему оподаткування. До цієї заяви прикріпляєте свідоцтво ЕП та віддаєте в вікно податкової.
Приклад заяви тут:
http://www.dtkt.com.ua/show/3cid0307.html
Якщо цього не зробити, нічого страшного але доведеться сплатити за весь квартал, поки на подасте заяву на ліквідацію свідоцтва ЕП в зв'язку з ліквідаціє СПД-ФО.

Крок 1. Йдемо до державного реєстратора, кажемо про бажання ліквідувати СПД-ФО. Вам дають рахунок на котрий ви сплачуєте 17 грн. Після того як принесете платіжне повідомлення з банку, при державному реєстратору пишете заяву про припинення та отримуєте "Опис-документів, ... про припинення підприємницької діяльності". Перевірка йде два місяці і повернетесь ви сюди тільки через два місяці (реєстратор мені олівцем написав дату коли прийти з усіма документами). На зворотній сторінці опису написано перелік документів для ліквідації (можливо з адресами установ, як було в мене). Тепер йдемо по цим установам.

Крок 2. Довідка з фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності. Так як я не мав своїх працівників, то довідку видали майже зразу, перевіривши це по базі.

Крок 3. Довідка з фонду зайнятості. Так як я не мав своїх працівників, то довідку видали майже зразу, перевіривши це по базі.

Крок 4. Довідка з фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві. Так як я не мав своїх працівників, то довідку видали майже зразу, перевіривши це по базі.

Крок 5. Довідка з пенсійного фонду. Приходите в пенсійний фонд. Ситуація відрізняється якщо ви ще на єдиному податку чи вже ні. Проплачуєте всі збори в пенсійний фонд (з липня місяця в зв'язку з виходом нового закону), суму та рахунок вам підрахує інспектор.
5.1 Якщо вже не на єдиному, то здаєте форми персоніфікації і вам дають довідку.
5.2 Якщо ще на єдиному, то платите всі збори в пенсійний фонд до кінця кварталу (єдиний можна ліквідувати тільки раз у квартал). Після 5-го числа попереднього місяця перед початком нового кварталу приходите та здаєте форми персоніфікації і вам дають довідку.

5.3 Здаєте форми Додаток 6 та Додаток 5 (перші два аркуші), та додаток 26
http://www.odessa.ua/images/File/Gosudarstvo/Pensionniy/Dodatok_5.doc
http://www.odessa.ua/images/File/Gosudarstvo/Pensionniy/Dodatok_6.doc
http://pfu.gov.ua/pfu/file/link/92717/file/dod26.doc

5.4 Отримуєте довідку про зняття з обліку в пенсійному фонді, ставите печатки та підписи у всіх кабінетах і ви вже не зареєстровані в цій інстанції.


Крок 6. Податкова (самий складний).

Купляєте:
- 2 форми 8-ОПП (одну буде потрібно для ліквідації банківських рахунків). http://search.ligazakon.ua/l_doc2.ns...12.html#633357
- Заява на аудит (форма звернення в податкову та в довільній формі).
- Великий обхідний.
- Малий обхідний.
- Дві ксерокопії "опису" від держреєстратора.
6.1 Заповнюєте форму 8-ОПП частково в двох екземплярах, ставите галку напроти " довідку про відсутність заборгованості... 22-ОПП".
6.2 Пишете заяву на аудит та заповнюєте поля Малого та Великого обхідного.
6.3 Йдете до в кімнату котра обслуговує ліквідацію СПД та заповнюєте інші поля 8-ОПП двох екземплярів.
6.4 З однією з заповнених 8-ОПП йдете в банк та закриваєте рахунки (скільки у вас там є). Для цього в Приватбанку мені довелося обнулити всі рахунки (перевів гроші на картку відкриту там на мене як фіз-особу), та заплатити 10 грн за закриття рахунків. В банку на кожний рахунок вам видадуть бланк закриття. З цим бланком приходите в податкову, ставите печатки. З кожного з бланку частину зоставляє в себе податкова (як і з відкриттям). З цими частинами бланків знову приходите в банк та віддаєте їм другу частину кожного бланку. Вам зостається невеличкий корінець з кожного бланку на рахунок, що рахунки закриті.
6.6 Підписуєте малий обхідний по кімнатам які на ньому вказані.
6.7 (ОСОБЛИВО!!!)Якщо ви ще не на загальній системі, а на єдиному податку - сплачуєте до кінця кварталу та пишете заяву в довільній формі що ви ліквідуєте свідоцтво ЕП в зв'язку з ліквідацією СПД-ФО. Якщо ви на єдиному і це не зробили, то можете заплатити податок ще за наступний квартал. Здаєте заяву з свідоцтвом в віконце податкової.
6.8 Здаєте:
- 1 форму 8-ОПП
- заяву на аудит
- підписаний у всіх кімнатах Малий обхідний, та з заповненим заголовком Великий обхідний
- дві ксерокопії опису держреєстратора
- дві оригінали 4-ОПП які вам видавали при реєстрації СПД.
6.9 Після закриття рахунків в банку, ліквідації свідоцтва ЕП, заповнення на здачі всіх документів місяць чекаєте аудиту.

Крок 7. Знищуємо печатку якщо вона є. В мене не було, так що можу тільки розповісти з підручника.
7.1 подаємо в дозвільну систему РУГУ МВС України
- клопотання про знищення печатки;
- відбитки печатки у двох примірниках;
- підтвердження оплати послуг;
- саму печатку.

Крок 8. Після отримання всіх довідок через два місяці з початку процедури ліквідації йдемо до держреєстратора з:
- довідками;
- свідоцтвом про реєстрацію;
- двома екземплярами реєстраційної картки "форми-12".

Все. Починаємо працювати за "Швейцарським" варіантом.
Karlson вне форума  
10 пользователя(ей) сказали cпасибо:
Irhen (17.10.2010), Leslie (20.10.2010), Lusenka (17.10.2010), Shelena3 (17.10.2010), Toma1971 (18.10.2010), YANA74 (17.10.2010), Лыбидь (20.11.2010), Света(клубника) (17.10.2010), Светлячок (17.10.2010), ТАМАРА (17.10.2010)