Тема: Черешня
Показать сообщение отдельно
Старый 17.02.2014, 21:48   #24
Валерий Дмитриевич
Освоившийся
 
Регистрация: 26.08.2013
Адрес: Селище
Сообщений: 82
Сказал(а) спасибо: 65
Поблагодарили 257 раз(а) в 75 сообщениях
Валерий Дмитриевич is a jewel in the roughВалерий Дмитриевич is a jewel in the roughВалерий Дмитриевич is a jewel in the rough
По умолчанию Re: Черешня

Цитата:
Сообщение от Lylyk Посмотреть сообщение
Доброго дня! Вітаю всіх з Новим Роком і Різдвом! Бажаю всім здорового фотосинтезу)
Допоможіть мені, будь ласка, порадою! Хочемо з чоловіком навесні закласти невеличкий садочок.
Не знаємо який скласти черешневий "дует", є такі варіанти: Чкалов, Крупноплідна і Самміт. Буду вдячна за поради!
Шановна Lylyk я рекомендую сорти Артемівського інститута садівництва при виведенні яких звертали увагу на морозостійкість і посухостійкість. Сорт Валерій Чкалов в промисловому садівництві вважається як сорт з не регулярним плодоношенням, хотя я в себе цього не помічав. В селекційній практиці використосовується як донор великоплідності ,на основі якого виведено багато сортів в т.ч. Крупноплідна, Василиса і т.д.Основний недолік, що достигає в кінці травня і потребує захисту від шпаків /захистна сітка/.
Артемовські сорти навожу по памяті можу помилиться це Донецький уголек, Донецька красуня, Дончанка, Аеліта ,Ярославна. і т. д. Сортів черешні на Украіні дуже багато і кожний має своі переваги так і недоліки. Мені подобаються Бірюза, Присадибна, Амазонка ,4242,Бінг, Олег, Виставкова. З повагою Смирнов В.Д.
Валерий Дмитриевич вне форума   Ответить с цитированием