Показать сообщение отдельно
Старый 10.06.2017, 12:21   #9
MixaP
Местный
 
Аватар для MixaP
 
Регистрация: 01.03.2010
Адрес: Баришівка Київщина
Сообщений: 1,159
Сказал(а) спасибо: 4,895
Поблагодарили 7,131 раз(а) в 926 сообщениях
MixaP has a reputation beyond reputeMixaP has a reputation beyond reputeMixaP has a reputation beyond reputeMixaP has a reputation beyond reputeMixaP has a reputation beyond reputeMixaP has a reputation beyond reputeMixaP has a reputation beyond reputeMixaP has a reputation beyond reputeMixaP has a reputation beyond reputeMixaP has a reputation beyond reputeMixaP has a reputation beyond repute
По умолчанию Re: Химия - оригинал или подделка?

Почали вилуплюватися колорадські жуки. Гуглив, з новинок виявив Коннект, але його на базарах ще немає, та і походження може бути сумнівне. Знаю, що у Білорусі фасують Актару, запитав наугад, чи є якась новинка від сябрів (напевне там не так нагло процвітає фальсифікування). Закупив Стоп Жук+Гумат Калію, на дві порції, по 10 грн. Спробую - відпишуся за результат. Діючі речовини - та ж Актара (Тиаметоксам) і Фіпроніл. З Актарою усе зрозуміло - контактно-системний, а Фіпроніл - взагалі описується в інеті як засіб від паразитів (кліщів, блох), для котиків-песиків-ховрахів
Я був заразив у хаті кліщами від бругмансії розсаду тепличних огірків (у стаканчиках росли), довелося спалити, всьо пропало. А на бругмансії не можу вивести ніяк. Чого ми тільки не пробували... Казав же дружині спробувати Болфо (собачий спрей), так гвалт зчинила, спалиш Ага, жалко їй, купували ж для улюбленого мі-мішного песика за 10 доларів балончик, тоді 87 грн....Буду обробляти картоплю, то заодно пройдуся по бругмансії, винограду, кущах-яблуньках (від тлі) і по грядці огірків (ще не цвітуть, бджілкам не нашкодить).
Реально уникнути підробок можна, купуючи каністрами, але ж нам то потрібні не літри, а мілілітри. А мілілітрами розфасовують у сараях-гаражах по пакетиках, розбавляючи яди водою чи воду ядами Пакетики з ядами - лотерея.
MixaP вне форума   Ответить с цитированием
3 пользователя(ей) сказали cпасибо:
Восторг1 (13.06.2017), Елка (12.06.2017), Нина (13.06.2017)