Тема: Вязание
Показать сообщение отдельно
Старый 01.04.2019, 20:18   #3265
Tat_Nikol
Местный
 
Аватар для Tat_Nikol
 
Регистрация: 09.11.2016
Адрес: Дніпро
Сообщений: 495
Сказал(а) спасибо: 2,829
Поблагодарили 3,763 раз(а) в 473 сообщениях
Tat_Nikol has a reputation beyond reputeTat_Nikol has a reputation beyond reputeTat_Nikol has a reputation beyond reputeTat_Nikol has a reputation beyond reputeTat_Nikol has a reputation beyond reputeTat_Nikol has a reputation beyond reputeTat_Nikol has a reputation beyond reputeTat_Nikol has a reputation beyond reputeTat_Nikol has a reputation beyond reputeTat_Nikol has a reputation beyond reputeTat_Nikol has a reputation beyond repute
По умолчанию Re: Вязание

Цитата:
Сообщение от natabu Посмотреть сообщение
...А Вам не хочеться чогось іншого, не ентерлак? ...
Хочеться! Зараз плету мохєрову шаль а-ля-оренбурзька - хусткова гладь, всі лицьові петлі, вже мала досвід, тому трохи імпровізую. На черзі ажурний кардіган із бавовни для невістки, вона сама ниточки вибрала. Замовив зять для хрещениці-Принцеси, якій в кінці літа буде рік, ажурний комплект сукня+парасоля+капелюшок, ще не вирішила - гачком буду плести, чи спицями, італійський шовк рожевий є, парасолю-трость манюню вже знайшла.
А коли хочу щось для себе, то знову і знову повертаюся до улюбленої техніки ентрелак. Моїм не подобаються ці ромби-квадрати, але вже готові вироби забирають, якщо виходить вдало. Остання кофтина в"язалася для онуки, бо почала для себе, а Соні сподобався колір - Будеш носити оверсайз? - Буду!. В суботу онука і дві невістки поміряли і не схотіли забирати. Доня подивилася фото і написала, що таке не хоче. Значить, буде в мене обнова, поки хтось не зацікавиться, і я із задоволенням подарую.
Tat_Nikol вне форума   Ответить с цитированием
6 пользователя(ей) сказали cпасибо:
Marta (03.04.2019), natabu (01.04.2019), VARIKA (01.04.2019), Zaja (01.04.2019), Долорес (01.04.2019), Фиорентинка (01.04.2019)