Показать сообщение отдельно
Старый 06.11.2020, 09:01   #288
ulianka111
Увлеченный
 
Регистрация: 06.07.2018
Адрес: Львовская область
Сообщений: 319
Сказал(а) спасибо: 345
Поблагодарили 207 раз(а) в 117 сообщениях
ulianka111 has a spectacular aura aboutulianka111 has a spectacular aura aboutulianka111 has a spectacular aura about
По умолчанию Re: Почвопокровные , миниатюрные и спрей розы. Уход.

Добрий день. Влітку навколо будинку зробили відмостку з бруківки. І ось я надумала біля неї посадити грунтовкривну троянду. Хочу зробити грядку шириною 50см і по периметру будинку. Замовила чотири сорти грунтовкривної троянди: червона Скарлет Мейландекор, біла Сіа Фом, рожева Зе Фейрі і жовту Надя Мейдиланд. Думаю спочатку посаджу чотири штуки через 1м, а потім поступово буду їх розсаджувати з черенків. Маю декілька питань.


1. Грядки спеціально не готовила, так як рішення було спонтанне. Думаю зробити ями і дати туди якихось добрив. Що краще туди добавити зараз при висадці? Маю в наявності суперфосфат, каліймагнезію, свіжу золу, свіжий курячок, комплексні добрива Майстер 20-20-20, 10-43-10 та 3-11-38+4, кальцієву селітру.

2. Чи потрібно вкривати троянди на зиму? Вони будуть тільки висаджені і боюсь, щоб не змерзли. І якщо вкривати, то чим?

3. Чи потрібно буде їх якось обрізати перед посадкою?


4. Так як буду висаджувати по периметру будинку, то виходить, що троянди будуть рости з півночі, заходу і півдні. Почати хочу з півночі від дороги. Дуже сильної тіні там немає, але все-одно буде мало світла. Як троянди відносяться до часткового затінення?


5. Ще на ділянці високі грунтові води. Маємо колодязь, то вода в ньому стоїть на відстані 1,5м від поверхні. Можливо в посадкові ями добавити якийсь дренаж? Маю багато ломаної цегли.


6. Чи відстані 1м вистачить для росту троянди? Може посадити ближче чи дальше. Хочу щоб вони росли прям суцільним кущем.



Зараз ще буду читати інформацію на форумі, але це першочергові питання.
ulianka111 вне форума   Ответить с цитированием