Показать сообщение отдельно
Старый 22.02.2024, 17:24   #18
SVETTA
Местный
 
Регистрация: 21.01.2016
Адрес: Днепр
Сообщений: 710
Сказал(а) спасибо: 1,695
Поблагодарили 3,178 раз(а) в 565 сообщениях
SVETTA has a reputation beyond reputeSVETTA has a reputation beyond reputeSVETTA has a reputation beyond reputeSVETTA has a reputation beyond reputeSVETTA has a reputation beyond reputeSVETTA has a reputation beyond reputeSVETTA has a reputation beyond reputeSVETTA has a reputation beyond reputeSVETTA has a reputation beyond reputeSVETTA has a reputation beyond reputeSVETTA has a reputation beyond repute
По умолчанию Re: Городина. Розсада 2024.

Цитата:
Сообщение от Оксана_Чер Посмотреть сообщение
Я для пророщування насіння купила електроковрик для тварин. Поставила на мінімум. Гріє дуже-дуже легенько, але перці почали сходити. Потім переставила на підвіконня. Зараз на коврику стоїть контейнер з цибулею Ексибішен.
В мене до сходів і на початку зростання розсади касети стоять на підвіконні, а під них я розкладаю електрогрілки, в мене їх дві. Гріє як раз як потрібно. А грілки нам у нагоді в інший час, особливо на дачі постіль прогрівати.
__________________
Я-то блондинка, а у вас какое алиби?
Самый хороший учитель в жизни - опыт. Берет, правда дорого, но объясняет доходчиво.
SVETTA вне форума   Ответить с цитированием
5 пользователя(ей) сказали cпасибо:
Galya_ya (13.03.2024), Longe (22.02.2024), MArilka (22.02.2024), NaLiKa (23.02.2024), Ocoka (22.02.2024)