Тема: Вязание
Показать сообщение отдельно
Старый 02.04.2017, 21:17   #2279
Tat_Nikol
Местный
 
Аватар для Tat_Nikol
 
Регистрация: 09.11.2016
Адрес: Дніпро
Сообщений: 495
Сказал(а) спасибо: 2,829
Поблагодарили 3,763 раз(а) в 473 сообщениях
Tat_Nikol has a reputation beyond reputeTat_Nikol has a reputation beyond reputeTat_Nikol has a reputation beyond reputeTat_Nikol has a reputation beyond reputeTat_Nikol has a reputation beyond reputeTat_Nikol has a reputation beyond reputeTat_Nikol has a reputation beyond reputeTat_Nikol has a reputation beyond reputeTat_Nikol has a reputation beyond reputeTat_Nikol has a reputation beyond reputeTat_Nikol has a reputation beyond repute
По умолчанию Re: Вязание

Цитата:
Сообщение от natabu Посмотреть сообщение
...подскажите, пож, где Вы берете бисер для шалей
Коли я захворіла шалєманієй, то через деякий час, зібрав всю інфу, МК, вирішила спробувати плести із бісером. Подивилася на ціни - і . Але на ярмарку-виставці зустріла свою давню подругу-майстриню, яка плела біжутерію із бісеру та чешського скла. Ось вона мені продала бісер №6 на дві шалі по собівартості (їй брат із Чехії висилає). Це війшло в ДЕСЯТЬ разів дешевше, ніж у магазінах Дніпра.
Мені дуже сподобався результат, але зробила висновок, що шалі із бісером - ТІЛЬКИ ДЛЯ СЕБЕ, або якщо замовник готовий платити за работу+нитки+бісер.
Ті шалі із бісером покупці брали в руки, хвалили, але не купили, бо дуже дорогі. Після ярмарку я іх подарувала свахі та невістці.
Треба буде подзвонити подрузі та домовитися о зустрічі, щоб купити у неї рожевий бісер, бо в мене ще залишився італійський шовк+льон на бобінці.
Бажаю Вам знайти те, що треба, і отримати задоволення від процесу та результату!
Tat_Nikol вне форума   Ответить с цитированием
Пользователь сказал cпасибо:
natabu (02.04.2017)