Показать сообщение отдельно
Старый 23.02.2021, 20:57   #704
язичник
Местный
 
Регистрация: 11.09.2011
Адрес: Буча Київська обл.
Сообщений: 3,184
Сказал(а) спасибо: 2,210
Поблагодарили 6,301 раз(а) в 2,430 сообщениях
язичник has a reputation beyond reputeязичник has a reputation beyond reputeязичник has a reputation beyond reputeязичник has a reputation beyond reputeязичник has a reputation beyond reputeязичник has a reputation beyond reputeязичник has a reputation beyond reputeязичник has a reputation beyond reputeязичник has a reputation beyond reputeязичник has a reputation beyond reputeязичник has a reputation beyond repute
По умолчанию Re: Коронавирус. Симптомы, течение болезни и мифы.

Цитата:
Сообщение от садовник Посмотреть сообщение
В Украине есть определенный процент людей — около 30%, которые никогда не заболеют коронавирусом из-за особенностей иммунитета.


Дайте мені підтвердження, що я не належу до тих 30%, і я вистрибки побіжу вакцинуватися.
А так

---------- Post added at 20:57 ---------- Previous post was at 20:52 ----------

Цитата:
Сообщение от садовник Посмотреть сообщение
У 74% людей, переболевших «короной», изменились поведение и привычки. Почти у трех четвертей респондентов, принявших участие в исследовании о том, как перенесенное заболевания COVID-19 повлияло на их психологическое состояние, изменилось поведение, привычки, предпочтения и реакции.
...вакцинація додає високі ризики ввійти в ті 74%, які постраждали від корони. Бо мені введуть контужений вірус в вакцині, а як він може проявитися- а хто зна.
Вже майже рік як я перехворів на ковід. Ніяких змін в своєму організмі не відчуваю. Я не знаю, чи гігнули мої антитіла, але поки що все добре. І нашо мені додаткові ризики зважаючи на доведену ефективність пропонованої вакцини всього 61%

Последний раз редактировалось язичник; 23.02.2021 в 21:08.
язичник вне форума  
Пользователь сказал cпасибо:
apple1210 (24.02.2021)