Показать сообщение отдельно
Старый 26.04.2017, 20:48   #333
Анатолий
Местный
 
Аватар для Анатолий
 
Регистрация: 06.01.2017
Адрес: Черкасская область
Сообщений: 1,451
Сказал(а) спасибо: 2,511
Поблагодарили 3,537 раз(а) в 1,098 сообщениях
Анатолий has a reputation beyond reputeАнатолий has a reputation beyond reputeАнатолий has a reputation beyond reputeАнатолий has a reputation beyond reputeАнатолий has a reputation beyond reputeАнатолий has a reputation beyond reputeАнатолий has a reputation beyond reputeАнатолий has a reputation beyond reputeАнатолий has a reputation beyond reputeАнатолий has a reputation beyond reputeАнатолий has a reputation beyond repute
По умолчанию Re: Калифорнийский червь, биогумус и компания

Цитата:
Сообщение от Angelique Посмотреть сообщение
Ну, так, старателі розповзаються. Я була на лекції з каліфорнійських, то там казали, що в каліфорнійських штучно прибраний ген (чи що там відповідає) самозбереження, тому вони працюють там, де ви їх поселили, не розбігаючись.
Зараз у мене сімейство каліфорнійців живе у відрі з компостом під мийкою. Висновків поки не можу робити, тільки місяць живуть, небагато "напрацювали".
Майте на увазі, що ваші черев"яки живуть тільки при позитивній температурі і куди ви їх дінете зимою? На мій погляд краще виростити своїх і нікуди вони не дінуться якщо ви створите для них відповідні умови. На зиму вони ймовірно замерзнуть, але весною вони оживають на відміну від каліфорнійських. По продуктивності вони не набагато відстають від каліфорнійських, але витриваліші. Ще дуже ймовірний варіант, що черев"яки можуть просто загинути від зміни корму. Воно вам треба?
Анатолий вне форума   Ответить с цитированием